Latvijas biatlonisti iegūst 23.vietu PK posmā stafetē

BNS

Pasaules kausa (PK) posmā 4x7,5 kilometru stafetē biatlonā vīriešiem Rūpoldingā (Vācijā) ceturtdien Latvijas kvartets Andrejs Rastorgujevs, Rolands Pužulis, Daumants Lūsa un Roberts Slotiņš ieguva 23.vietu.

Latvijas kvartets no līderiem atpalika par apli. Kopā komanda nopelnīja divus soda apļus un izmantoja 10 rezerves patronas.

Izlases līderis Rastorgujevs labi iesāka stafeti, pirmajā šaušanā nepieļaujot nevienu kļūdu, otro šautuvi viņam izdevās sasniegt pirmajam, taču tajā biatlonists šāva neprecīzi un nopelnīja divus soda apļus.

Sacensībās uzvarēja Norvēģijas biatlonisti (Ūle Einārs Bjērndālens, Ērlens Bjēntegords, Juhanness Tingness Bē un Ēmils Hegle Svendsens), kuri stafeti veica vienā stundā, deviņās minūtēs un 42,3 sekundēs. Šosezon iepriekš PK posmos norvēģi izcīnīja bronzu un sudrabu.

Otro vietu ieguva Vācijas kvartets, kas no uzvarētājiem atpalika par 4,6 sekundēm.

Krievijas komanda, kas uzvarēja iepriekšējās divās PK posmu stafetēs, trešdien finišēja trešā.