Rastorgujevam par sudraba medaļu Pasaules kausa posmā naudas balva nepienākas

Andrejs Rastorgujevs
 

Latvijas vadošajam biatlonistam Andrejam Rastorgujevam par svētdien izcīnīto otro vietu Pasaules kausa posmā 15 kilometru sacensībās ar masu startu naudas balva nepienākas, informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Neskatoties uz augsto sasniegumu, kārtība, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvu apmēru, neparedz naudas balvas par izciliem sasniegumiem atsevišķos pasaules kausa posmos.

Naudas balva ies secen arī skeletonistam Tomasam Dukuram par izcīnīto trešo vietu skeletonā Pasaules kausa posmā Pjončanā, kā arī bobsleja divniekam Oskaram Ķibermanim un Matīsam Miknis par izcīnīto otro vietu bobsleja divniekā un Oskaram Ķibermanim, Jānim Jansonam, Miknim, Raivim Zīrupam par izcīnīto trešo vietu bobsleja četriniekā Pasaules kausa posmā Pjončanā.

Reklāma

Lai gan naudas balvas par minētajiem sasniegumiem nav paredzētas, IZM augstu novērtē sportistu sniegumu, uzvērts ministrijā.

Karjeras laikā Rastorgujevs pirms svētdienas sacīkstēm četras reizes bija izcīnījis ceturto vietu Pasaules kausa sacensībās, bet uz goda pjedestāla viņam līdz šim nebija izdevies kāpt.

Aizvadītajā Pasaules kausa sezonā Latvijas biatlonists noslēguma kopvērtējumā ierindojās 21.pozīcijā.

Rastorgujevs 2016.gada sezonu noslēdza kopvērtējuma 20.vietā, kas salīdzinājumā ar 2015.gadu bija kāpums par septiņām pozīcijām, bet sekmīgākā viņam bijusi 2013./14.gada sezona, kad Latvijas vadošais biatlonists viņš guva 16.vietu.

Saistītie raksti
Rastorgujevs: Šī ir lieliska motivācija olimpiskajai sezonai

Rastorgujevs: Šī ir lieliska motivācija olimpiskajai sezonai

Rastorgujevs: Pēc pēdējās šaušanas biju apjucis

Rastorgujevs: Pēc pēdējās šaušanas biju apjucis

Mājās atgriezies PK pēdējā posmā sensāciju radījušais Rastorgujevs

Mājās atgriezies PK pēdējā posmā sensāciju radījušais RastorgujevsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Jūrmala, 48600 EUR
Māja
Māja, Baldone, 130000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89700 EUR