Vakar, 1. septembrī, kompānija "Sony" izplatījusi paziņojumu, ka tās ražotie datori "Vaio" ASV tirgū tiks piedāvāti ar interneta kompānijas "Google" izstrādāto pārlūkprogrammu "Chrome" standarta aprīkojumā.
Nav noslēpums, ka "Chrome" tiešais konkurents ir tirgus līderis - ASV tehnoloģiju kompānijas "Microsoft" pārlūkprogramma "Internet Explorer". Plānots, ka "Sony" lēmums par sadarbību palīdzēs uzlabot "Chrome" pozīcijas cīņā ar konkurentu.
Izvēli par labu "Chrome" pārlūkprogrammai "Sony" pārstāvji skaidroja ar tās "kvalitāti un funkcionalitāti".
Pagājušā gada septembrī tirgū laistā "Google Chrome", kas izceļas ar kvalitāti un funkcionalitāti, ir ceturtā populārākā interneta pārlūkprogramma pasaulē, veidojot 2,59% tirgus daļu.
Tirgus izpētes kompānijas "Net Applications" apkopotajā informācijā, pirmajā vietā ierindojas "Internet Explorer" ar 67,7%, otrajā vietā "Mozilla Firefox" ar 22,5%, savukārt trešajā - "Apple Safari" ar 4% tirgus daļu.





