Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas interneta vietnes februārī no ārzemēm visvairāk apmeklējuši Apvienotās Karalistes iedzīvotāji

Ilustratīvs attēls | Foto: JAVIER SORIANO / AFP

No visiem ārvalstu interneta lietotājiem, kas februārī apmeklējuši Latvijas interneta vietnes, 19,9% bija Apvienotās Karalistes iedzīvotāji, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma «Gemius» pētījuma «gemiusRanking» dati.

Vienlaikus 8,7% skatījumu bijuši no Vācijas, bet 7,7% - no Krievijas.

No ASV februārī veikti 6,9% skatījumu, no Norvēģijas - 5,8%, no Igaunijas un Lietuvas - pa 5%, bet no Īrijas - 4,6% Latvijas interneta vietņu skatījumu.

No visiem ārvalstu lietotājiem, kas februārī apmeklēja Latvijas interneta vietnes, 4,6% bija no Zviedrijas, bet 2,7% - no Nīderlandes.

Iepriekš, raugoties ilgākā laika sprīdī, visvairāk Latvijas interneta vietnes no ārvalstīm apmeklējuši Apvienotās Karalistes iedzīvotāji, bet no pērnā gada sākuma biežākie apmeklētāji bijuši no Krievijas. «Gemius» pārstāvji šo izmaiņu skaidroja ar tehniskām izmaiņām datu ievākšanā.

Pērnā gada izskaņā pēc atkārtotām tehniskām izmaiņām datu ievākšanā, Apvienotā Karaliste atgriezās pirmajā vietā.

«gemiusRanking» statistika parāda procentuālo daļu no skatījumu skaita, ko ģenerē ārzemju interneta lietotāji, kas apmeklē «gemiusTraffic» pētījumā iekļautās Latvijas interneta vietnes.

0 Komentāri