Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconFaust Von Barley 2017. g. 15. aprīlī 14:26

  Fascinē teksts "augsto tehnoloģiju uzņēmumu SIA INBOKSS". Šis "augsto tehnoloģiju uzņēmums" tikai 2015.gada beigās ieviesa SSL!! Augsto tehnoloģiju uzņēmums ir Google, kurš piedāvā tādu epasta pakalpojumu, kā Gmail, kurā reklāmu nav!

  Inbox ir reklāmu prostitūtu māja! Reklāmu STS! Nevienā portālā neesmu redzējis tik daudz reklāmas! Tā kā, šī Tvnet un Inbox perversā simbioze nepārsteidz.

  12
 2. es ceru, ka nenāksies mainīt pakalpojuma sniedzēju reklāmu dēļ. Jo tieši reklāmas, kuras sūtīja pats inbox, bija tās, kādēļ izvēlējos tvnet epastu inboxa vietā.

  10
 3. И
  iconИван Martins2017. g. 14. aprīlī 17:19

  Jāatzīst godīgi, es nedaudz nesaprotu Latvijas iedzīvotāju čīkstēšanu par reklāmām inboksā.
  Pirmkārt, pateicoties reklāmām šis epasts ir pieejams bez maksas.
  Vai tad nav skaidrs, ka serveri (kur epasti tiek uzglabāti) ir jānopērk, tiem ir nepieciešama elektrība, un telpas, kur tos turēt.
  Cilvēki, kas tu visu uztura un apkalpo arī grib saņemt algu...
  Tas viss maksā naudu...

  Kā pēc jūsu domām šādu pakalpojumu ir iespējams uzturēt bez maksas un bez reklāmām??

  Otrkārt, ja nepatīk reklāmas, vienmēr var iegādāties Mail+, kur vispār nav reklāmu.
  Vai tiešām Latvijas iedzīvotāji ir tik drausmīgi nabagi, vai skopi, ka nevar atļauties iztērēt ~10€ GADĀ, tādejādi ne tikai iegūstot pastkasti bez reklāmām, bet arī atbalstot Latvijas uzņēmumu?!

  19
 4. iconMr. Meeseek Martins2017. g. 14. aprīlī 18:47

  cik izmaksā uzturēt epasta adresi tavs vārds at tavs uzvārds dot lv vai dot eu?
  aptuveni tikai 2x vairāk nekā inboksā tikt vaļā no reklāmām.

  0
 5. Tās reklāmas tur ir visur, sākot ar baneriem un beidzot ar ikdienas spamu no paša pakalpojuma snedzēja, ko viņi pat ir ietvēruši līguma nosacījumos (liedzot iespēju izmantot iespēju atsaukties uz "Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma" 9. pantu.

  Traucē jau tieši tā vēstule, kas nāk nevis baneri. lietoju dažādus (četrus - visi bezmaksas ieskaitot inbox, kādreiz bija vēl trīs, ko atceros, bet tie neaktivitātes dēļ bloķēti, laikam) e-pasta pakalpojuma sniedzējus, un inbox ir vienīgais, kurš sūta šādas vēstules.

  3
  Parādīt vēl 1 atbildi
 6. U

  Pag,pag atkal 1.aprīlis?

  3
 7. Otrais!

  3
 8. Pirmais!

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi