"Nintendo" plāno izstrādāt 3D portatīvu videospēļu konsoli


 

LETA/AFP

19:13, 24. martā, 2010

Japānas videospēļu kompānija "Nintendo Co." plāno izstrādāt trīs dimensiju (3D) portatīvu videospēļu konsoli, kurai nebūs nepieciešamas speciālas brilles, tādējādi cenšoties izmantot arvien pieaugošo interesi par šo tehnoloģiju, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.


  • Citos portālos

Kompānija norādīja, ka jaunā videospēļu konsole, kuras nosaukums varētu būt "Nintendo 3DS", tirgū varētu parādīties nākošā gada martā.

Ierīce tiks izstrādāta, lai aizstātu portatīvās videospēļu konsoles DS, kas kopš to nonākšanas tirgū 2004.gadā pārdotas vairāk nekā 125 miljonos eksemplāru, un tā būs savietojama ar DS spēlēm.

Reklāma

"Nintendo" gan nenorādīja, cik jaunā konsole varētu maksāt, solot vairāk informācijas publiskot jūnijā Losandželosā notiekošajā videospēļu samitā E3.

Tajā pat laikā arī Japānas elektronikas kompānija "Sony Corp." plāno nodrošināt videospēļu konsoļu "PlayStation 3" savietojamību ar 3D spēlēm, taču pretēji "Nintendo" plānotajai ierīcei sagaidāms, ka lietotājiem būs jāiegādājas jauns televizors un speciālas brilles, lai izbaudītu 3D attēlu.

Jau ziņots, ka "Sony" šā gada jūnijā Japānā plāno uzsākt 3D televizoru tirdzniecību.

Tomēr daļa ekspertu uzskata, ka patērētāji diez vai steigsies iegādāties dārgos 3D televizorus, ņemot vērā nepieciešamību pēc speciālām brillēm un faktu, ka vairums patērētāju pēdējo gadu laikā jau iegādājušies modernus augstas izšķirtspējas televizorus.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.