IOS lietotāji sašutuši par Android Instagram

 

Pamatīgu jezgu iPhone un citu iOS ierīču lietotāju komūnā izraisījusi fotogrāfiju koplietošanas vietnes Instagram aplikācija, kas tagad pieejama arī Android lietotājiem.

Instagram aplikācija līdz šim bija pieejama tikai iPhone, iPad un iPod Touch ierīcēs, taču tagad caur Google Play «veikalu» to var lejupielādēt arī Android mobilo ierīču lietotāji. Tiesa gan, pagaidām Android lietotāji var nesteigties uz Google Play, jo Instagram aplikāciju vēl ir nepieciešams rūpīgāk pielāgot Android videi. Arī tehniski trūkumi nav retums.

Lai vai kā, šis notikums ir izraisījis pamatīgu nesapratni un dusmas iOS ierīču lietotāju vidū, kas tīmekļa sociālos tīklus pārpildījuši ar pretīguma un sašutuma izsaukumiem. Piemēram, «ew, Android tagad ir Instagram?», «Man kļūst nelabi, zinot, ka man Instagram var sekot cilvēki ar Android», «Ew, Android tagad ir Instagram? Es vairs nejūtos īpaša», «Uzmeklē Instagram Android un paskaties uz tām draņķīgajām bildēm!», «Dārgie Android lietotāji, nesekojiet man Instagram».

Reklāma

Šādus un citus ierakstus kuplā skaitā var lasīt vietnē, uz kuru saite ir ievietota raksta resursos.

Instagram aplikācijas lietotājs no uzņemta attēla ar dažādu krāsu filtru palīdzību var iegūt bildi ar nobružātu, senatnīgu efektu, turklāt kvadrāta formā, kas pēc tīmekļa enciklopēdijā Wikipedia atrodamās informācijas izvēlēta, lai godinātu Kodak Instamatic un Polaroid fotoaparātus.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 31800 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 26800 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 180000 EUR