Akcijā piedāvās bez maksas pārbaudīt datora «veselību»

 

Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcija «Cert.lv» 9.martā organizē bezmaksas portatīvo datoru pārbaudes pie «datorologa», informēja pasākuma organizētāji.


Kā skaidro «Cert.lv», datorologs ir IT drošības speciālists, kurš var diagnosticēt un, ja iespējams, novērst e-slimības un ļaunatūras datorā, sniegt konsultācijas, kā pasargāt datoru nākotnē. Visi datorologa padomi ir bez maksas.

Datorologs pieņems 9.martā no plkst.10 līdz plkst.16 Raiņa bulvārī 29, Rīgā.

Šogad datora apskatei iespējams pierakstīties iepriekš, rakstot uz «datorologs@cert.lv», vēstulē norādot 9.martā ērtāko apmeklējuma laiku.

Reklāma

Datorologa pakalpojums pieejams jebkuram datorlietotājam, kurš vēlas pārliecināties, ka viņa dators nav inficēts, kā arī tiem, kas vēlas izārstēt datoru no iegūtiem datorvīrusiem. Datorologa konsultācija palīdzēs arī tiem, kuri nezina, kā pasargāt savus datus, privāto dzīvi un naudu e-vidē.

Šogad «Datorologa akcijā» iesaistīsies drošības eksperti no «Cert.lv», kā arī eksperti no «Latnet Serviss» un «Stream Networks».

Pirms datorologa apmeklējuma «Cert.lv» aicina apmeklēt portālu «esidross.lv», lai noskaidrotu, vai datora IP adrese nav inficēto adrešu sarakstā. Ja datora IP adrese ir inficēta, tad ekrānā parādīsies sarkans brīdinājums. Taču pilnu diagnozi un ārstēšanu iespējams veikt arī klātienē, pie datorologa.

«Datorologa akcija» notiek e-prasmju nedēļas laikā.Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 125000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 73000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 55880 EUR

Reklāma