Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
Ierosinājums papildināts
31 janvārī, 20:01
Nedaudz pārdomāju. Uzlaboju savu priekšlikumu. Es pat teiktu, ka tagad vajag 2 konsulus (Doni un Vovanu) pēc Romas republikas parauga. Abi valda uz maiņām.
I
Ierosinājums
31 janvārī, 20:01
Doni par Vispasaules prezidentu!!! Vovanu par viceprezidentu!!! Es ar visām 4 par!!!
J
JanisT
31 janvārī, 20:01
Korporācijas satraukušās ka pa 1$ nevarēs dabūt nelegālo vergu darbaspēku. Ja tas cilvēks viņiem ir vajadzīgs, lai kārto dokumentus, maksā nodokļus un normālu algu, nesaprotu, kur ir problēma?
H
hm
31 janvārī, 20:01
Saraksts tāds pašvaks un nav zināms, vai par kaut ko vienosies. Trampa imigrācijas rīkojumā pieminētās valstis nav īsti tās, kuru speciālisti būtu manāmi Silīcija ielejā
U
U02
31 janvārī, 19:01
Tas firmu saraksts tomēr ļoti īss un nepārliecinošs. Pat no IT firmām es tur neredzu "Microsoft", "Oracle", "Symantec", "CodeGear". Nemaz nerunājot par citu augsti tehnoloģisko nozaru firmām - "Intel", "IBM", "Cisco", "Boeing", "Lockheed", "General Electric", "General Dynamics", "DuPont", "U.S. Carbide" u.c. Laikam taču vairums ASV firmu spēj iztikt bez irākiešu, sīriešu, lībiešu, jemeniešu un somāliešu zinātniekiem un inženieriem, un nav spiestas nosūkt patiešām strauji attīstošās Irānas speciālistus savai izdzīvošanai.
I
Inese
31 janvārī, 18:01
Beidzot noticis neiespējamais - apvienojušies latviešu un krievu nacionālisti , korī dziedot slavas dziesmas Trampam. Jāpaslauka zem galda integrācijas politika , jo bijušie pretējo uzskatu paudēji paši spēj apvienoties.
J
ja ja
31 janvārī, 18:01
Vispārējai zināšanai. Parīzē teroraktu nebija. Briselē teroraktu nebija. Nicā terorakta nebija. Un Berlīnē terorakta nebija. Patiesi jūsu, Silīcija ielejas uzņēmumi.
esmulatvietis
31 janvārī, 18:01
Trampam ies grūti aizsargāt savas valsts robežas, jo iepriekšējie nejēgas ar savu ačgārno politiku jau ir izdarijušas ļoti lielu ļaunumu salaižot pilnu valsti ar kautko no kautkurienes.
V
Viesis
31 janvārī, 17:01
Kāpēc imigrantiem maksā pabalstus?
.
...
31 janvārī, 17:01
Trumps dara solījumus bet latvāņu bars saucamajā TVNET labejo [FAKE NEWS] tīmekli doma citu.
K
Kainšvainlībtdihs
31 janvārī, 17:01
Šis ir viens no retajiem tomēr pareizajiem trampa rīkojumiem. Paies vēl gadi, un tad varēs kost pirkstos, ka to nesaprata laicīgi. Bet tāda pretestība un pārmetumi par šo jezgu, liecina tikai vienu, ar pasauli ir cauri, nav vairs cerību, ka laicīgi pamodīsies cilvēki, un sapratīs kas ir kas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas