Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. b

    manuprāt cilvēkiem pret internetu vispār tāda vieglprātīga attieksme. Un līdz ar to, ka nets kļūst par lielāku ikdienas sastāvdaļu neizveidojas pareiza 'lietošanas pamācība'. Minēšu tā, ja nekas baigi nemainīsies interneta lietošanas paradumos, tad - būs vēl!

    0
  2. iconTheLordOrio būs vēl2017. g. 20. martā 04:26

    Internets ir jauna tehnoloģija (līdzigi kā pirmie telefoni, ne visi saprot tehnoloģiju) un kamēr jaunā paaudze nepieaugs(kura zina par netu vairāk nekā viduvejais 30 gadnieks(ne visi)) vai ari lidz nenotiks kas slikts ar viņiem pašiem, domāju ka tuvākajā nākotnē pieķers kādu pedofilu kurs izsekoja upurus ar šo tehnoloģiju(jo vecaki neizdomāja sarezgžgītāku paroli, vai ari neiedomajas ka kas slikts varetu notikt un nepieversa rotaļlietai uzmanibu

    0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi