Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Cert.lv» septembrī reģistrējusi 104 832 apdraudētas IP adreses

Ilustratīvs attēls. | Foto: Depositphotos

Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcija «Cert.lv» septembrī reģistrējusi 104 832 apdraudētas IP adreses, kas ir par 31,5% vairāk nekā pērn septembrī.

Pēc «Cert.lv» datiem, šogad mazākais apdraudēto IP adrešu skaits reģistrēts februārī - 82 634, bet lielākais - jūnijā, kad tika reģistrētas 113 879 apraudētas IP adreses.

Tāpat institūcijas dati liecina, ka arī pēdējā gada laikā visvairāk apdraudētu IP adrešu reģistrēts šogad jūnijā, bet vismazāk - pagājušā gada septembrī, kad tika reģistrētas 79 736 apdraudētas IP adreses.

«Cert.lv» ir Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta struktūrvienība, kuras uzdevumi ir uzturēt vienotu elektroniskās informācijas telpā notiekošo darbību atainojumu, sniegt atbalstu informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanā vai koordinēt to novēršanu Latvijas IP adrešu apgabalos un «.lv» domēna vārdu zonā.

1 Komentārs