Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit >

Ziemeļkorejas olimpieši atteikušies no bezmaksas Samsung viedtālruņiem

Samsung Galaxy Note 8 | Foto: REUTERS/Scanpix

Ziemeļkorejas sportisti atteikušies no bezmaksas viedtālruņiem «Samsung», kas izdalīti visiem ziemas olimpisko spēļu dalībniekiem, piektdien vēsta ziņu aģentūra «Yonhap».

Ziemeļkorejas sportisti atteikušies no piedāvājuma izmantot spēļu laikā viedtālruņus «Samsung Galaxy Note 8», kas būtu jāatdod, dodoties atpakaļ uz Ziemeļkoreju.

Telefonu jautājums radījis dilemmu spēļu organizācijas komitejai, kas izvērtēja jautājumu, vai ar viedtālruņu izsniegšanu 22 Ziemeļkorejas sportistiem netiktu pārkāptas ANO sankcijas, ar kurām aizliegta luksusa preču tirdzniecība ar Ziemeļkoreju.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) nākusi klājā ar ieteikumu, ka ziemeļkorejieši varētu lietot viedtālruņus, kamēr viņi ir Dienvidkorejā.

Ticis izskatīts arī jautājums par Irānas sportistiem, ņemot vērā Irānai noteiktās sankcijas.

Pēc Irānas Ārlietu ministrijas iesniegtās sūdzības SOK izdeva atļauju šajā lietā, un tas nozīmē, ka irāņu sportisti saņēmuši telefonus, vēsta «Yonhap».

1 Komentārs