Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

«Snapchat» pievienojas ES naida runas apkarošanas uzvedības kodeksam

Snapchat izpilddirektors Evans Špīgels | Foto: AP/ScanPix

Ziņapmaiņas pakalpojumu platforma «Snapchat» pievienojusies Eiropas Savienības (ES) uzvedības kodeksam pret naida runu tīmeklī, pirmdien pavēstīja Eiropas Komisija (EK).

«Snapchat» ir jau septītā sociālo mediju platforma, kas pievienojusies brīvprātīgajai iniciatīvai, kuras mērķis ir naida runas apkarošana. Cita starpā šī iniciatīva paredz reaģēt uz brīdinājumiem par nepieņemamām tīmekļa aktivitātēm 24 stundu laikā.

Uzvedības kodekss stājās spēkā 2016.gada maijā ar «Facebook», «Microsoft», «Twitter» un «YouTube» līdzdalību. Vēlāk tam pievienojās arī «Google+» un «Instagram».

«Man ir prieks par «Snapchat» apņemšanos vērsties pret nelikumīgu tīmekļa saturu,» sacīja ES tieslietu komisāre Vera Jourova.

«Pieaugošais dalībnieku skaits pierāda, ka ES Uzvedības kodekss ir iedarbīgs veids, kā tīmekli padarīt par drošu vietu,» viņa piebilda.

Kā liecina jaunākais progresa ziņojums par uzvedības kodeksa ieviešanu, uzņēmumi izdzēš 70% nelegālās naida runas, par ko tās tikušas informētas, un 81% gadījumu izdzēšana notikusi 24 stundu laikā.

ES seko līdzi tam, kā uzņēmumi ievēro brīvprātīgo uzvedības kodeksu. Vienlaikus blokā tiek spriests par to, vai ir nepieciešami tālāki soļi.

0 Komentāri