Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J
  Jopciks Tuterlaks 2017. g. 15. janvārī 20:16

  Es jau vairs līdz šim brīnumlīdzeklim nepaspēšu, bet vismaz priecē ka nākotnē būs tāda laba štelle.
  Žēl tikai ka pirmajiem tos zobus ataudzēs visādiem zagļiem un parazītiem, nevis labiem cilvēkiem.

  0
 2. a

  Zobārstniecības urbim urbjamais gals vienmēr ir klāt!

  0
 3. iconMārtiņš Pļavnieks 2017. g. 11. janvārī 01:04

  Eu eu. Pirms gadiem 16 rakstīja par zobu labošanu bez urbšanas un jebkāda veida gaļas audzēšanu konteineros (lasis maksās tikpat cik vista utml). Kaut kā nav ieviesusies, tāpat kā daudzi citi "sasniegumi" . Nevajag muļķot cilvēkus, pēc gadiem 16 tāpat urbs :D

  3
 4. N
  Nu taču Mārtiņš Pļavnieks2017. g. 12. janvārī 19:57

  Paskaties kādi monstri mobilie telefoni bija 16 gadus atpakaļ !

  0
 5. Izklausās jau skaisti, bet baidos, ka Latvijā šāda zobu ārstēšanas tehnika būs pieejama tikai tiem, kas pieraduši, ka eiro sākas vismaz ar simtnieku.

  11
 6. O

  Un ja zobam izņemts nervs, tad nekas tur vairs neatjaunosies.

  1
 7. z

  Latvijā vispār ir drakoniski augstas zobārstniecības pakalpojumu cenas un ja šāds zobu pašatjaunošās brīnums parādīsies pie mums tad parastais mirstīgais varēs šo pakalpojumu atļauties vēl pēc simts gadiem.

  19
 8. Cenas ir augstas attiecībā pret mūsu ienākumiem., bet ne, salīdzinot kaut vai ar Skandināvijas valstīm. Ir gadījies tepat Latvijā satikt norvēģus, ka speciāli lido šurp labot zobus, jo Norvēģijā zobārstniecības pakalpojumu cenas esot ļoti augstas pat ar viņu ienākumiem.

  3
 9. iconhydralv zobu feja2017. g. 10. janvārī 22:13

  Arī visi ārzemju latvieši, cik man ir bijusi saskare, labo zobus tad, kad ir atbraukuši uz šejieni, jo šeit to dara salīdzinoši par kapeikām. Par tiem pašiem norvēģiem vispār nerunājot, kuri brauc uz mūsu dārgā gala klīnikām, jo pat ceļš+labošana šeit klīnikās, kur vidējais latvietis kāju nesper, ir krietni lētāka nekā zobārstniecība Norvēģijā.

  4
 10. k

  Mūsu valstī pētījumi netop, jo nav kas veic.Gaidīsim vēl ilgi šos labumus.

  7
 11. B

  ..zobārsts..tā mūsdienās ir ekstra. Jābaro ģimene ,jāmaksā komunālie, abģērbs, zāles, nodokļi. Un ja vēl trāpi pie neprofesionāļa , tad lieka naudas izmešana.

  42
 12. r

  Tie slakteri, kas ņēmās pa muti padomju laikos, ir pazuduši, un es ceru, ka uz neatgriešanos. Tā tiešām bija īsta spīdzinātava. No skolas zobārsta visšaušalīgākās atmiņas. Taču tagad pie zobārsta var iet pilnīgi bez negatīvām emocijām, ar domu, ka varbūt kādu brīdi būs MAZLIET nepatīkami, bet toties pēc tam ilgu laiku laba sajūta mutē.

  29
 13. iconInga Goslere ronis2017. g. 10. janvārī 23:25

  Es arī atceros to ārprātu!
  Uz skolu brauca zobārstu "smagais"
  Jēziņ,ka sāka urbt....
  Trauma uz visu mūžu :D
  Tagad bez bailēm un panikas:):):)

  2
 14. pēdējais teikums atbildēja uz manu jautājumu. tikai plombes vietā būs aizaudzējošs materiāls. vienīgi paredzu situāciju kāda jau ir tagad kad jautā vai gribi sudrabu vai keramisko zoba krāsā un tā nākotnē būs vai gribi veco vai jauno plombi. vecā 10 euro, jaunā 200 euro :D samaksāsi par visām nākošajām izlaišanas reizēm :D

  18
 15. Tad arī iešu pie zobu ārsta ,nezinu kā citiem man nāves bailes iet pie zobārsta ,kā sēstos krēslā visa dzīve paiet acu priekšā.

  29
 16. š

  izputinās nabaga zobārstus

  4
 17. h

  nekas viņus neizputinās, higiēna vajadzēs tāpat, šķībie zobi jāregulē būs tāpat. tikai drusku viņi pārprofilēsies un viss. pelnīs tāpat kā agrāk.

  13
 18. Luk kautkas ljoti labs un pozitivs!
  Protams ja investe nadu zinatne tad lūk rodas ceriba ari radit shadu brinumlidzekli!
  Un kapec gan ne!👍🏻

  30

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi