Brīvdienās atkal sola vētru; aicina būt piesardzīgiem

 

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sniegtajām ziņām, 3.decembrī un naktī uz 4.decembri vēja ātrums vietām sasniegs 20-24 m/s. AS "Latvenergo" aicina iedzīvotājus ievērot drošības pasākumus.

Prognozē stipru vēju

Atbilstoši Latvijas sinoptiķu sniegtajām ziņām, sestdien un naktī uz svētdienu atsevišķos reģionos, īpaši Kurzemē, ir gaidāms stiprs vējš ar brāzmām 20-24 m/s. Prognozēts, ka nav gaidāma tik spēcīga vētra kā iepriekšējā nedēļas nogalē, taču AS "Latvenergo" brīdina, ka šajā laikā var rasties avārijas situācijas elektrolīnijās, kā arī iespējami elektroapgādes traucējumi.

Jābūt īpaši uzmanīgiem

Latvijas iedzīvotājiem vētras vai stipra vēja laikā jābūt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā.

LASI TVNET: Drīzumā gaidāma jauna vētra

Reklāma

Latvenergo atgādina - netuvojieties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Aicina reģistrēties datubāzē

Stipra vēja vai vētras gadījumā klientiem tiek nodrošināta savlaicīga komunikācija par avārijas atslēgumiem. "Latvenergo" aicina klientus, kuri vēl nav pieteikuši savu kontaktinformāciju, savlaicīgas saziņas nodrošināšanai reģistrēt savu mobilā tālruņa numuru AS "Latvenergo" datubāzē.

LASI TVNET: Nākamnedēļ kļūs krietni aukstāks

Gadījumos, kad tiek konstatēti bojājumi zemsprieguma elektrolīnijā vai bīstamas situācijas, iedzīvotāji tiek aicināti ziņot Klientu servisam pa bezmaksas tālruni 80 200 404.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma


  • Daba

    Pirmdien pastiprināsies vējš, Kurzemē spēcīgi līs  3

    Pirmdien Latvijā pastiprināsies dienvidu vējš - tā ātrums brāzmās dienā sasniegs 11-16 metru sekundē, vietām piekrastē 19 metru sekundē. Piekrastē brāzmains vējš gaidāms arī naktī.

  • Daba

    Svētdien būs mazāk nokrišņu

    Sestdien Latvijā brīžiem spīd saule un valsts lielākajā daļā brīžiem līst, vietām stipri un pērkona dārdu pavadībā. Līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī svētdien, nokrišņu būs mazāk un dienā pūtīs brāzmaināks vējš, prognozē sinoptiķi.

« iepriekšējais 1 2 3 4 5

Kļūsti par reportieri