Brīvdienās atkal sola vētru; aicina būt piesardzīgiem

 

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sniegtajām ziņām, 3.decembrī un naktī uz 4.decembri vēja ātrums vietām sasniegs 20-24 m/s. AS "Latvenergo" aicina iedzīvotājus ievērot drošības pasākumus.

Saistītie raksti

Prognozē stipru vēju

Atbilstoši Latvijas sinoptiķu sniegtajām ziņām, sestdien un naktī uz svētdienu atsevišķos reģionos, īpaši Kurzemē, ir gaidāms stiprs vējš ar brāzmām 20-24 m/s. Prognozēts, ka nav gaidāma tik spēcīga vētra kā iepriekšējā nedēļas nogalē, taču AS "Latvenergo" brīdina, ka šajā laikā var rasties avārijas situācijas elektrolīnijās, kā arī iespējami elektroapgādes traucējumi.

Reklāma

Jābūt īpaši uzmanīgiem

Latvijas iedzīvotājiem vētras vai stipra vēja laikā jābūt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā.

LASI TVNET: Drīzumā gaidāma jauna vētra

Latvenergo atgādina - netuvojieties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Aicina reģistrēties datubāzē

Stipra vēja vai vētras gadījumā klientiem tiek nodrošināta savlaicīga komunikācija par avārijas atslēgumiem. "Latvenergo" aicina klientus, kuri vēl nav pieteikuši savu kontaktinformāciju, savlaicīgas saziņas nodrošināšanai reģistrēt savu mobilā tālruņa numuru AS "Latvenergo" datubāzē.

LASI TVNET: Nākamnedēļ kļūs krietni aukstāks

Gadījumos, kad tiek konstatēti bojājumi zemsprieguma elektrolīnijā vai bīstamas situācijas, iedzīvotāji tiek aicināti ziņot Klientu servisam pa bezmaksas tālruni 80 200 404.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ķekava, 171000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 68800 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR

Kļūsti par reportieri