Tropiskajā vētrā Filipīnās bojāgājušo skaits sasniedz 21

 

Bojāgājušo skaits tropiskajā vētrā «Wukong», kas otrdien šķērsoja Filipīnu centrālo daļu, ir pieaudzis līdz 21 cilvēkam, un vēl četri ir pazuduši bez vēsts, svētdien paziņoja amatpersonas.

Vētras izraisītu zemes nogruvumu un plūdu dēļ vairāk nekā 23 tūkstoši cilvēku ir zaudējuši mājokļus un izmitināti evakuācijas centros.

Tropiskā vētra «Wukong» ar stipriem vējiem un lietavām piemeklēja Samaras, Leites, Sebu un Panajas salas, bet vēlāk pakāpeniski kļuva vājāka, dodoties uz rietumiem Dienvidķīnas jūras virzienā.

Upuru skaits bija samērā neliels, jo iedzīvotāji veica piesardzības pasākumus, atceroties vairāk nekā 1000 cilvēku bojāeju taifūnā «Bopha», kas mēneša sākumā plosījās Filipīnu dienvidos.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

  • Daba

    Krievupe applūdina mājas Garkalnē  32   

    Pārplūstot Krievupei, Garkalnē no mājām evakuēti astoņi cilvēki un viens suns. Tāpat zem ūdens ir apkaimes dārzi un bērnu sporta laukums. Pašvaldība pieļauj, ka vainīgas stiprās lietavas un, iespējams, bebru būvētie aizsprosti. Applūdināto māju iedzīvotāji gan izsaka aizdomas, ka sen nav tīrītas upes caurtekas.

  • Daba

    6,0 magnitūdu zemestrīcē Kalifornijā desmitiem ievainoto  5   

    ASV Kalifornijas štata ziemeļdaļā svētdien notika zemestrīce ar stiprumu 6,0 magnitūdas pēc Rihtera skalas, kas nodarīja postījumus un kurā tika ievainoti 89 cilvēki, paziņoja amatpersonas.

« iepriekšējais 1 2 3 4 5

Kļūsti par reportieri