Lielās talkas rīkotāji nākamgad kustībā iesaistīs tautiešus ārzemēs

Meitene Lielās talkas laikā sakopj Daugavas promenādi Ķengaragā
 

Nākamgad Lielajā talkā piedalīsies arī ārzemēs dzīvojošie latvieši, sakopjot Latvijai svarīgās vietas Eiropā, trešdien paziņoja Eiropas latviešu apvienības (ELA) prezidija locekle Elīna Pinto.

Lielās talkas organizatori ir uzsākuši sadarbību ar ELA un plānots, ka nākamā gada talkā iesaistīsies latviešu kopienas visā Eiropā. ELA darbojas 20 latviešu biedrības 16 valstīs.

Latvieši, kas dzīvo ārzemēs vēlas iesaistīties «Lielajā talkā» savās mītnes zemēs, lai arī ārpus Latvijas varētu izplatīt zaļo dzīvesveidu, tādā veidā gan domās, gan darbos atspoguļojot savu latvietību, stāstīja Pinto.

Reklāma

«Mēs aprūpēsim Latvijai svarīgās vietas Eiropā un aicināsim arī savas mītnes zemju kopienas ķerties pie grābekļiem, lai kopīgi veidotu tādu Eiropu, kuras saimē Latvija var lepni iesoļot savā otrajā simtgadē,» izteicās ELA pārstāve.

Jau ziņots, ka trešdien atklāts Lielās talkas mēnesis, kas ir laika periods gatavojoties vides sakopšanai un labiekārtošanai. Šogad Lielā talka norisināsies 23.aprīlī un tās sauklis būs «Latvijai BŪT zaļai!», tādējādi virzoties uz mērķi padarīt Latviju par zaļāko valsti pasaulē.

Saistītie raksti
Lielā Talka šogad notiks 23.aprīlī ar saukli «Latvijai BŪT zaļai!»

Lielā Talka šogad notiks 23.aprīlī ar saukli «Latvijai BŪT zaļai!»

Aicina Lielajai talkai jau laikus pieteikt piesārņotās vietas

Aicina Lielajai talkai jau laikus pieteikt piesārņotās vietas

Mēnesi pirms Lielās Talkas pieteiktas vairāk nekā 80 sakopšanu vietu

Mēnesi pirms Lielās Talkas pieteiktas vairāk nekā 80 sakopšanu vietuSeko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Sigulda, 170000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR

Kļūsti par reportieri