Nokrišņi un stiprs vējš brīvdienās var apgrūtināt pat braukšanu

 

Atbilstoši meteorologu prognozēm brīvdienās gaidāmi nokrišņi, migla un stiprs vējš, kas var apgrūtināt braukšanas apstākļus, informēja VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

Piektdien nokrišņi ir iespējami visā valsts teritorijā, dienas laikā pārsvarā lietus, vakarā un naktī arī sniegs un slapjš sniegs, tāpēc autoceļi var būt slideni. Savukārt svētdien ir iespējams stiprs vējš.

LVC atgādina, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, uz ceļiem kas iet cauri mežiem un ūdenstilpņu tuvumā.

Reklāma

LVC aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, it īpaši rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Par kritušajiem zariem, kokiem un citiem šķēršļiem satiksmei, kā arī par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, avārijas bedrēm un citiem apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā LVC lūdz informēt LVC Satiksmes informācijas centru, zvanot pa diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555 vai uzņēmuma «Facebook» un «Twitter» kontos.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Jūrmala, 48600 EUR
Zeme
Zeme, Cēsis, 18000 EUR
Zeme
Zeme, Gauja, 46670 EUR

Kļūsti par reportieri