Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. 8

  bija tak firma, kura prasijaas testeet savas zaales, LV firma, vareeja neklapeet taas cuucinjas nost tam Krimuldas kantorim, vismaz zaales patesteejushi buutu...firma saka, ka esot deriigas, nu tad tak vareeja par vinju pashu liidzekljiem testeet, ja nedarbojas, tad neko, likvidee visu ko var likvideet, bet ja darbojas, lielu naudu valsts un firma dabuutu... tik laikam nav izdeviigi cuukam veseliibu atgriezt...eiro plaani...

  0
 2. M

  Diemžēl papīros ir savādāk kā dzīvē. Dobeles novadā atrada 14! Nevis 4 beigtas MC!

  0
 3. R

  Cik es dzirdēju,šajā nedēļā Ķemeru mežā (uz Tukuma pusi) esot apšautas 10 cūkas,no kurām 6 slimas. Kosmoss...

  0
 4. b

  KO te ņemas ar cūkām ,MODĒ JAU BRIEŽU MĒRIS,govis var jauno zāli nesagaidīt!

  1
 5. P

  Kārtējā propaganda cik es runāju ar mežsargiem neviens nav redzējis mežacūku līķus pie tādas epidēmijas ar beigām cūkām bija jābūt nosētiem visiem mežiem un pats interesantākais kāpēc tad dāņu fermām sērga iet ar līkumu un ja kādam lopinam to konstatē tad jaizkauj viss ganāmpulks nemaz nepārbaudot varbut konkrētais indivīds ir saskāries ar vīrusu un ir izveidojusies imunitāte bet to var noteikt tikai virusoloģi bet ne PVD darbinieki ar pamatskolas izglītību kādam ir labi samaksāts lai likvidētu Latvijas cūkkopību nākamie rindā stāv putni

  10
 6. t

  Paši sevi iegāž - paši bālēliņi pataisa visu Lv par 2 un 3 ācm zonu un pēctam kauc ka redz - sazvērestība - jautājums - ko tad skrienat un nododat asinis? Kaimiņvalsts iezīvotāji laikam gudrāki - tur mēra nav :)

  6
 7. >

  nevar vienreiz tie mednieki un malumednieki ,viņas vienreiz izēst ?

  6
 8. >

  Cik no medniekiem dzirdēts - medī viņi ilgi un nomedī DAUDZ, bet slima starp tām nav bijusi NEVIENA. Tikai mūsu varonīgie "dienesti" kur vien kāju mežā sper, tur uzreiz guļ lērums beigtu mežacūku... :DDD

  6
 9. D

  Vai tik Dobeles novadā arī nav kāda liela cūku ferma? Z/S saimniecībām nevajadzētu nevienu pārbaudi ielaist, es saliktu riņķi piecus suņus, lai nedomā kāds kāju spert.
  Drīz jau sola putnu gripu, ta ka ir par ko aizdomāties, mums jau kā Vangas pareģotāji strādā, viss jau zināms, kas mūs drīzumā gaida - tāda gripa, tāda gripa un u.t.t.
  Gudris cilvēki saprot, kas mūsu mīļajā Latvijā notiekas.

  11
 10. s

  IR .Izbrauc cauri Jaubērzei .Tad ir pagrieziens uz Dobeli un tur atrodās dāņu cūku kompleks .Pa gabalu var SAJUST !

  3
 11. 6

  vAI sAEIMAS VAI mk izbraukuma sesija bijusi dobelē?

  9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri