Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Antisanitāru apstākļu dēļ no «Haskiju parka» izņem 26 suņus

Ilustratīvs attēls | Foto: Rīgas pašvaldības policija

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) no suņu turēšanas vietas «Ziru skolas», kas atrodas Ventspils novada Ziru pagastā, jeb tā saucamajā «Haskiju parkā» izņēmis 26 suņus, jo pārbaudē konstatēti būtiski labturības prasību pārkāpumi, informēja PVD.

PVD pārbaudi suņu turēšanas vietā veica pēc tam, kad saņēma informāciju par iespējamiem turēšanas un labturības prasību pārkāpumiem.

Pārbaudē inspektori konstatēja, ka suņi tiek turēti antisanitāros apstākļos - mēslos un mitrumā, netiek nodrošināta suņu pilnvērtīga ēdināšana un fiziskās aktivitātes.

Dienestā informēja, ka, ņemot vērā iepriekš minēto, PVD izlēma izņemt no suņu turēšanas vietas 26 dzīvniekus. Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedībā.

PVD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas veic pārtikas aprites un veterinārmedicīnas nozares valsts uzraudzību un kontroli.

0 Komentāri