Foto konkurss

RADI UN RĀDI LIETU OTRO DZĪVI!

„Eco Baltia grupa” sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais punkts” rīko fotokonkursu nolūkā apzināt oriģinālu ideju autorus, kuri prot piešķirt lietām otro dzīvi visdažādākajos veidos. Ja Tu pats vai tev zināms cilvēks no savu laiku nokalpojušām lietām vai izlietotā iepakojuma meistaro jaunas, noderīgas lietas, nofotografē oriģinālo darinājumu un attēlu nosūti konkursam. Iesūtītie fotoattēli piedalīsies sacensībā par balvām.

Konkursā drīkst piedalīties tikai ar tādiem „otrās dzīves” paraugiem, kas ir Latvijā darināti un Latvijā lietoti vai izlikti apskatei. Īsāk sakot, mēs vēlamies apzināt un daudzināt pašmāju lietpratējus, kas no šķietamiem atkritumiem spēj radīt ko jaunu un pārsteidzošu, kas turpina kalpot vai arī ir radīts acu priekam.

Konkursā noskaidrosim uzvarētājus divās kategorijās – favorītu pēc interneta lietotāju balsojuma, kā arī „Latvijas Zaļais punkts” simpātiju. Katrs no uzvarētājiem balvā iegūs VISA dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

 • Fotoattēlus konkursam „Radi un rādi lietu otro dzīvi” var iesūtīt laikā no 15.01. līdz  26.01.2015. Vērtēt un balsot par iesūtītajiem darbiem varēs no 27.01. līdz 29.01.2015.
 • Balsojumā tiks noskaidroti divi uzvarētāji: «Skatītāju simpātija» (pēc interneta lietotāju balsojuma) un «Latvijas Zaļais punkts» simpātija. Uzvarētāji tiks paziņoti 30.01.2015.
 • Abi konkursa uzvarētāji balvā saņems VISA dāvanu karti 100 eiro vērtībā.
 • Konkursam iesūtītais fotoattēls var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju.Ieteicamā foto proporcija ir 3:2.
 • Konkursa dalībnieks var brīvi izvēlēties foto kompozīciju pēc saviem ieskatiem. Kadram izvēlētais oriģinālais darinājums jānofotografē to vislabāk raksturojošā veidā.
 • Fotoattēlam ir jābūt oriģinālam, iesūtītāja uzņemtam attēlam. Tas nedrīkst būt lejuplādēts no interneta resursiem
 • Foto nedrīkst saturēt necenzētu saturu, kas pārkāpj sabiedriskās/ētiskās normas vai ir pretrunā ar LR likumiem. TVNET patur visas tiesības izvērtēt satura kvalitāti un atbilstību konkursam. TVNET ir tiesības nepublicēt foto, ja tas neatbilst konkursa noteikumiem.
 • Publicējot fotoattēlu internetā, tā autors piekrīt un sniedz atļauju šī attēla tālākai izmantošanai «Latvijas Zaļais punkts» publicitātes nolūkam.
 •  

  Paldies visiem par piedalīšanos un oriģinālajām idejām. VISA dāvanu karti 100 eiro vērtībā iegūst: 

  Sabīne Balode (pēc interneta lietotāju balsojuma) un Ginta Vonda ("Latvijas Zaļais punkts" simpātija).

  Par balvas saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

   

  iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8