27. aprīlī, šovakar, notiek lielais noslēguma pasākumam «Atbildības diena». Gaidāmi interesanti priekšnesumi – mūziķi priecēs ar dziesmām, kā arī jautrākie četrkājainie draugi demonstrēs dažādus trikus.


Foto: Publicitātes foto

Kopš aprīļa sākuma norisinās labdarības akcija Atbildības diena, kurā ikviens tiek aicināts palīdzēt četrkājainajiem draugiem. Lai 27 Latvijas patversmēs dzīvojošie suņi un kaķi būtu paēduši un izārstēti, ik mēnesi vajadzīgi 27 000 Ls, kas nodrošinātu pārtiku un ārstēšanu mēneša garumā.

27.aprīlis ir diena, kurā kopīgi var vienoties labiem darbiem un izrādīt atbildību pret dzīvniekiem. Jau šobrīd ir ļoti daudz dzīvnieku draugi, kuri dodas uz Latvijas patversmēm, palīdz sakopt dzīvnieku mītnes, patversmju apkārtni, nes dzīvniekiem ēdienu, spēlējas un dodas ar viņiem pastaigās. Ikviens var pievienoties un Atbildības dienā doties uz kādu no Latvijas patversmēm. Vakarpusē ikviens tiek aicināts vērot labdarības akcijas Atbildības diena noslēguma koncertu, kuru vadīs liels dzīvnieku mīļotājs Andris Freidenfelds. Šis koncerts tiks atklāts ar mūžībā aizgājušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa sarakstītu dziesmu Suns, kuru iedziedājuši Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi. Mazus un lielus Kanāla 2 skatītājus aizraus pagājušā gadā notikušā LNT šova Zelta ķepa finālistu atraktīvo un gudro ķepaiņu un astaiņu rādītie triki.

Reklāma

Skaties «Atbildības dienas» tiešraidi

Ikviens aicināts iesaistīties labdarības akcijā, būt kopā, ziedot un palīdzēt 27.aprīlī Atbildības dienas noslēguma pasākuma laikā t/c Spice - sākums: 18:30.

LASI CITUR: http://atbildibasdiena.lv/

LASI TVNET: Labdarības kustības «Atbildības diena» atklāšana «Ulubele»

LASI TVNET: Atbildības dienas himna: Mārtiņa Freimaņa dziesma

Noslēguma koncerts, kuru vadīs liels dzīvnieku mīļotājs Andris Freidenfelds, būs skatāms arī 21:00 Kanālā 2!Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Mārupe, 195000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR

Kļūsti par reportieri