Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  kāpēc Kurzemnieki ir slinkākie? man jau liekas, ka Kurzeme nav tik piemēslota :D

  3
 2. ķ

  Rīgas osta it kā pasākuma organizetāji1 Ha ha ha!!!A savas teritorija Ķīpsalā gadiem stāv piegružātas,kaut gan te ir ATPŪTAS ZONA!Netaisos viņu pamestās,neapsaimniekotās teritorija viena kopt.Ka viņiem uzspļaut,tad man ar!

  0
 3. iconAigars Bergs (Opītis) 2012. g. 22. aprīlī 19:40

  Lielajā talkā piedalījušies aptuveni 210 000 iedzīvotāju............
  Un tie ir palikušie Valsts barotāji!!!
  Pārējie sen jau ir iz šīs bedres!!!

  1
 4. V

  Mani vairāk interesē vai tiks aizvesti VISI MAISI.
  Redzu ka "krāsaino" ne visur ir pieticis, var jau būt arī ka kāda vieta nav bijusi tā oficiāli pieteikta kā "standartos" paredzēts...
  To ko esmu pats redzējis, varu droši teikt ka tie ir talkā savāktie (pat ja kāds būtu "pienests pie malas"), bet sakarā ar to ka nav/nav visi "krāsainie" var tik atstāti "pūstot".

  1
 5. Z

  Man šīs ,,Sestdienas lielās talkas ,, uzdzen tikai šermuļus. Kas ir mainījies no padomju sestdienas talkām , pat laiks - Ļeņina dzimšanas diena??? Padomju laikā tās bija brīvprātīgi obligātas tāpat kā tagad ar neiztrūkstošu propogandu un demagoģiju masu sazines līdzekļos - ka visi tās atbalsta. Es nesaku ka jādzīvo ,,cūkkūtī,, vienkārši apkārtni nevajag pašiem piemēslot un ir daudz bezdarbnieku kurus ,par attiecīgu samaksu, varētu piesaistīt apkārtnes sakopšanā. Bet tagad valsts bez bēdām nodarbina tūkstošus izlietojot minimālus līdzekļus.Visu šo stulbumu var iestāstīt jauniem cilvēkiem bet ne tiem kuri ir dzīvojuši ,,padomju,, laikā. Ar ko šī valdība ir labāka par padomju ,,līderiem,,?

  2
 6. B

  Paldies par viedokli! Pievienojos par 100%!!!

  1
 7. p

  Jā, ir zināmas asociācijas ar PSRS laiku talkām, tomēr ir starpība - tagad pasākums nav obligāts.
  Es līdz šim arī nepiedalījos, jo nemēsloju dabā, bet nu šogad pamēģināju. Protams, nav īpaša prieka vākt citu atstāto drazu, bet ne jau visi labie darbi ir patīkami....
  Interesanti būtu salīdzināt talkotāju skaitu novados un Rigas rajonos un atbilstošos valodas referenduma datus - esmu gandrīz pārliecināts, ka attiecīgajās teritorijās "PAR" balsotāju skaits ir apgriezti proporcionāls talkotāju skaitam... :)))))))))))))

  1
 8. z
  ziggy-patriotam Ziggy2012. g. 22. aprīlī 20:32

  Atceries nu,vai arī atmiņa vairs nestrādā -PSRS laikos talkas ari oficiāli bija BŖĪVPRĀTĪGAS!!! Bet es jau minēju (obligāti-brīvprātīgas) tā kā atšķirību neredzu.

  0
 9. J

  Jāsamērojas ar pincīšiem... Nu gluži kā krievu laikā

  0
 10. v

  es arī piedalijos, aizvedu uz mežu atkritumus.

  4
 11. D

  Ko dod šāda statistika? Priekš kam tas viss? Talkot var tāpat, lielākoties, tikai pilsētnieki, jo pārsvarā nav sava īpašuma ko ''savākt''. Pārējiem savas mājas apkārtne ir pirmā vietā, tāpēc arī strādā tur!

  1
 12. A

  kāpēc Kurzemnieki ir slinkākie? man jau liekas, ka Kurzeme nav tik piemēslota :D

  3
 13. R

  Kapēc vispār man būtu kaut kur speciāli braukt pa Latviju un talkot,tas ir kāds pienākums man vai ierēdņu likums,es prasu par to samaksu nevis pa velti,visu tik pa lēto un velti valsts grib no tautas ......muļku zeme...

  1
 14. t

  tomer par katru padarito darbu ir jasanem labs atalgojums= ka jums tas skiet /un ja vel tada ka talka tur vispar dubulta -ja ne vairak =ja man piedavatu labu atalgojumu par veselu gadu kas tika piemeslots tur ne tikai dubulta pat vairak ar uzviju -es pati labprat ietu un stradatu bet kurs pa velti tagad ko dara ....

  0
 15. d

  Negatīvs komentārs, pasākums $uds, visi korumpanti, pietrūka latviskuma !

  0
 16. a

  kādi meli ha ha ha
  būsim atklāti piedalījās tikai ierēdņi kurus var uz vienas rokas saskaitīt

  1
 17. M

  Tie ir meli!!!
  Nevajag talkas dienā sēdēt -netā un kasīt pēcpusi, tad būtu vairāk sajēgas kas talkoja!

  1
 18. m

  nu es ar neuzskatu šo pasakumupar normalu....citi piemetaa ar visadiem sudiem....bet kadam tas jasavac..varbut vajag mainit likumdošanā...kautko par atkritumiem,nezinu..bet šitais sviests...

  2
 19. t

  un atlikušie 800 000 mēslo...

  0
 20. n

  Oi,oi oi,trešā daļa no tā kontingenta tikai bučoja alu .

  0
 21. u

  Un tev nedeva, nabadziņš :/

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri