Lielā Talka jau pēc trim dienām!

 

Vēl tikai trīs dienas līdz Lielajai Talkai, kad cilvēki visā Latvijā dosies sakopt savu zemi, attīrot to no atkritumiem un labiekārtojot apkārtējo vidi.

25.aprīlī katra palīdzīga roka būs noderīga, lai tiktu sasniegts «Lielās Talkas» galvenais mērķis un Latvija savā simtgadē būtu tīrākā un sakoptākā valsts pasaulē. Taču šajā nedēļas nogalē talkas notiek ne vien Latvijā, bet arī – Lietuvā, Ukrainā, Grieķijā un Kiprā. Plānots, ka kopumā vairāk nekā pusmiljons talkotāju visā Eiropā šonedēļ centīsies padarīt tīrāku gan savu valsti, gan pasauli kopumā. Pievienoties ir aicināts ikviens!

Kur talkot? Kā talkot? Un kā mums sokas? Skaties «Lielās Talkas» infografikās!

Reklāma

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

«Lielo talku 2015» atbalsta lieldraugi «Rīgas brīvostas pārvalde» un «Latvijas Valsts meži», kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvijas Vides aizsardzības fonds, «Latvijas Dzelzceļš», AAS «Gjensidige Baltic», RIMI, Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija un «DHL». Par Lielās Talkas jaunumiem 25.aprīlī šogad ziņos Latvijas radio 2, portāls Tvnet.lv, kā arī LNT Brokastis Rīga TV24, kā arī informativie atbalstītāji TV3, Pirmais Baltijas kanāls, 1188, Radio Skonto un nacionālā ziņu aģentūra LETA. Tāpat par atbalstu paldies sakām viesnīcai «Bellevue», Rietumu Radio un tulkošanas birojam «Linearis».Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 168000 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR

Kļūsti par reportieri