Lielajā talkā sakopts kilometrs Daugavas krasta pie Mazjumpravmuižas

Lielā talka Rāmavas Depkina muižas parkā
 

Daugavas krastmalā pie Mazjumpravmuižas šodien talkoja vairāk nekā 100 cilvēku, sakopjot kilometru Daugavas krasta, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kopīgiem spēkiem tika izzāģēti nokaltušie koki un krūmi, nopļauta un savākta pērnā zāle, savāktas izmētātās pudeles, makšķernieku atstātie papīri, stikli, metāla gabali, veci sētu sieti. Kopā tika pielasīti vairāki desmiti maisu atkritumu, bet zari un zāle sadedzināti ugunskurā.

Jau vēstīts, ka šajā apkaimē talkoja arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) ar domes deputātiem un pašvaldības darbiniekiem.

Reklāma

Austrumu izpilddirekcija šovasar plāno izbūvēt 630 metrus garu turpinājumu gājēju un veloceliņam Centrs-Dārziņi Rumbulas apkaimē un labiekārtot apkārtējo teritoriju ar soliem, apgaismes stabiem un atkritumu urnām. Pērn veloceliņam tika izveidots pagarinājums no Ķengaraga promenādes līdz Mazjumpravmuižai, un šogad paredzēts veidot celiņa turpinājumu patlaban nesakoptā Daugavas malā.

Šodien plkst.9 visā Latvijā oficiāli sākusies Lielā Talka - diena, kad cilvēki dodas talkā Latvijai ceļā uz tīrākās valsts titulu. Līdz pat plkst.15 oficiāli un arī ilgāk neoficiāli, visā valstī cilvēki ir pulcējušies talkošanas vietās, kurās plānota gan atkritumu vākšana, gan dažādas vides labiekārtošanas aktivitātes.Saistītie raksti
Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89700 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 26800 EUR

Kļūsti par reportieri