Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vējonis talko dabas parkā Ogrē, premjers - Gaujas piekrastē Valmierā

  • Raksts
  • Video

Valsts prezidents Raimonds Vējonis kopā ar savu kundzi Lielās Talkas laikā sestdien, 23.aprīlī, jau no agra rīta piedalās dabas parka «Ogres Zilie kalni» sakopšanā un labiekārtošanā, bet premjers - Gaujas piekrastē Valmierā.

«Lielā Talka ir lieliska iespēja kopīgiem spēkiem paveikt ko paliekošu – ar savām rokām sakopt apkārtējo vidi un sapost Latviju pavasarim. Izmantosim iespēju būt kopā un novērtēsim to, cik skaista zeme mums ir dāvināta,» saka Vējonis, kurš ir Lielās talkas patrons.

Valsts prezidents Lielās Talkas dienu iesāks no rīta, viesojoties Ogres tehnikumā un tiekoties ar tehnikuma vadību, kā arī iepazīstot atjaunotās telpas. No plkst.9 Valsts prezidents talkos kopā ar Ogres tehnikuma audzēkņiem, apkārtnes iedzīvotājiem un Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem. Kopīgi ar Ogres bērnudārzu audzēkņiem Valsts prezidents dabas parkā izvietos bērnu veidotos putnu būrīšus, labiekārtos teritoriju un stādīs kokus pie Dubkalnu ūdenskrātuves.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) sestdien Lielās talkas laikā piedalīsies Gaujas piekrastes sakopšanas darbos Valmierā.

Iesākot Lielās talkas nedēļu, Valmierā nolemts sakopt Gaujas piekrastes teritoriju Ziedu gravas un Plostnieku ielas krustojumā, kas atrodas pilsētas centrā. Lai sakoptu minēto teritoriju, iedzīvotāji aicināti piedalīties sakritušo koku un krūmu izvešanas, kā arī atkritumu savākšanas darbos.

Ministru prezidents Kučinskis aicina Lielajā talkā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, lai tādējādi kopīgiem spēkiem padarītu savu valsti, savu zemi tīrāku un sakoptāku. Valmiera kā vieta, kur strādāt Lielajā talkā, nav izvēlēta nejauši – šajā pašvaldībā Kučinskis sāka strādāt jau 1980.gadā, bet laika posmā no 1998.gada līdz 2003.gadam bija pilsētas mērs.

Jau ziņots, ka Lielās talkas mērķis ir sakopt Latviju ceļā uz tās 100.dzimšanas dienu.

21 Komentāri