Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
Ozzy Hill (Tētis)
20 maijā, 10:05
WTF! Saliek debīlus rakstus,un vēro reakciju.Paši tak tirgojiet mums tos mēslus! Bet normālu paiku tikai deputāti var atļauties!!! Varbūt es meloju? Kur tad palika kontrole un saukļi, mēs neļausim apkrāpt tautu! Re rezultāts! Sapuvusi visa" valsts" iekārta!!!!!
Matīss Tvilo
20 maijā, 05:05
fabrika muceniekos nostradaju kadus 5cus meneshus. taa pagatavoshana ir reali pretiiga. gatavo tiesham no kkadas zivs pastas (konkreta zivs bija, bet neatceros). ta pasta ir bijusi jau reizes 5cas atkususi un saseldeta no jauna. lidz katru vakaru tos pastas ledus kluchus izmetaa pa hlorainu griidu lai liidz riitam atkustu un butu vieglak samalt. un labakais ir tas ka ja rimi vai kads cits lielais veikals atsuuta atpakl paris paletes sakot ka nav laba. to partiju samet sakuma punktaa katlaa samal-novara-nokraso no jauna un suta tieshi tam pasam veikalam atpakal.
L
Lilo
19 maijā, 21:05
Raksts ir pēc principa, ja tev mājās nav ko ēst, atver delusskapi un iznem lasi. Vai, ja jums nav maizzes, ediet kukas. Ka vispar var teikt, neediet sos, jaed krabji. Kads, kas sito uzskribeleja vispar zin cik maksa krabja gala??????
Aivars Žindulis (Professars)
19 maijā, 17:05
Kad Maxima tirgo lietuviešu maizi - kāpēc tā ir bez lietuviešu gaļas?
A
Artis
19 maijā, 12:05
Padomā, pirms raksti!
Aleksandrs Jakubaitis
19 maijā, 10:05
Mes,angli ar to lepojamies un pirmas krabju nujinas paradijas Lowestofaa!
Mr. Meeseek
19 maijā, 06:05
reizi pāris gados parādās šokējošs raksts par to, ka krabju nūjiņas neaug uz krabjiem.
© TVNET. Visas tiesības paturētas