Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Aivars Ezerlīcis
12 oktobrī, 17:10
te tāpat kā anekdotē: "Sīkais pieskrien pie krāna, grib no tā padzerties, māte bļaun "Ko tu, no krāna tak nedrīkst dzert!". Un tūlīt zem krāna nomazgā ādolu un ..."še, uzēd šito"
MĀRIS BIALKOVSKIS (MARČELLO)
12 oktobrī, 13:10
...nu ir skaidrs , kapēc ūdenim ir klāt hlors un , kāpēc pēdējos gados no obligātām dienas 2 glāzēm ūdens tagad esam nonākuši līdz obligātiem 2 litriem dienā devas...jo tas tak ir vieglākais un trešais ienesīgākais , pēc naftas un farmācijas , bizness...a varbūt tomēr thloru nevajag likt klāt , lai tak cilvēki dzer no krāna un NEPĒRK veikalā , paliks vairāk naudas ko maksāt nodokļos !??????????
Lāsma Sondore
12 oktobrī, 11:10
Man aukstajam ūdenim virtuvē zem iztlienes ir filtrs. Mēneša laikā no sniegbalta viņš paliek tādas melnās tējas krāsā... Es nedomāju, ka to var nosaukt par tīru ūeni. Kad mainījām santehniku un ņēmām nost vecās trubas, viņas bija pilnas ar kaut kādu melnu zampu. Man pēc tā pat veļu tajā ūdenī mazgāt negribējās. Dzīvoju Rīgā.
Svens_Late
12 oktobrī, 09:10
Varu iedomāties, kā tagad, par šito rakstu niknojās smago pieclitreņu krāna ūdens pārdevēji :D
Mihails Fedulovs (MIHA)
12 oktobrī, 07:10
Līdz 21 gadsimtam pasaule nepazina tādas slimības kā leikēmija un daudzas sirds asinsvadu slimības, tāpat nepazina vielmaiņu izraisītās slimības kuru pamatcēlonis ir viarogdziedzeris. Der atcerēties ka par šo slimību cēloņiem ir veikti plaši pātījumi un secinājumi ir nelokāmi - Ar vairogdziedzera slimībām 95% slimo krāna ūdens lietotāji, jo šo slimību cēlonis ir ūdens sistēmu hlorēšana, kas ir neizbēgams process, jo to nosaka likums, tikai retais zin, ka hlora normām jābūt tik mazām, lai Jūs to nejustu, bet tad, ja jūsu deguns sajūt hlora smaku, tā norma ir pārsniegta desmitkārt.
Art Lab
12 oktobrī, 07:10
Kā tad ar Legionelozi (Leģionāru slimība) https://slimibas.lv/slimibas/legioneloze-legionaru-slimiba/
Dainis Janums
12 oktobrī, 05:10
Diez kas maksā algu šai "uztura speciālistei"? Kategoriski nav jālieto uzturā krāna ūdeni, kā arī Mangaļi un Cido grupa ūdeņus, bet tas jau uz paša atbildību...
rodzers123
12 oktobrī, 04:10
Ja jau ir apmainītas vecās padomju laika ūdensvada trubas,tad bez problēmām. Vismaz Cēsīs.
© TVNET. Visas tiesības paturētas