Svētdiena, 17. decembris
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Desmit sirsnīgākās šā gada Ziemassvētku reklāmas

  • Raksts
  • Video
Foto: Ekrānuzņēmums

Ziemassvētku reklāmas pēdējos gados kļuvušas teju tikpat nozīmīgas kā amerikāņu futbola fināla «Super Bowl» reklāmas. Katrā ziņā video vietnē «Youtube» daudzām svētku reklāmām ir jau vairāki miljoni skatījumu. Katru gadu īpaši sirsnīgas reklāmas gatavo lielveikalu ķēde «John Lewis», taču arī citi zīmoli sākuši nopietni konkurēt par Ziemassvētku iepirkšanās drudža pircēju sirdīm. Reklāmas kā izklaide - tāda ir jaunā reklāmu koncepcija!

10. Hītrovas lidostas lācīši

FOTO: Ekrānuzņēmums

Reklāma ar diviem mīlīgiem lācīšiem «Coming Home for Christmas», kas dodas cauri lidostai, lai satiktos ar saviem tuviniekiem, «Youtube» skatīta jau aptuveni 4,57 miljonus reižu.

9. Kaķi un dāvanas

FOTO: Ekrānuzņēmums

Kaķu barības ražotājs «Whiskas» savu produktu reklamē ar daudziem un dažādiem kaķiem, kuri «izrēķinās» ar Ziemassvētku dāvanām.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 5,1 miljonu reižu.

8. Vess Andersons un H&M

FOTO: Ekrānuzņēmums

Pasauli sajūsminājusi zīmola «H&M» jaunā Ziemassvētku īsfilma, ko veidojis slavenais režisors Vess Andersons un kurā vilciena konduktora lomā filmējies amerikāņu aktieris Adriens Brodijs (Adrien Brody).

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 8,7 miljonus reižu.

7. Santa Klausa kundze palīdz ar dāvanu kādam zēnam

FOTO: Ekrānuzņēmums

Apgērbu zīmols «Marks & Spencer» radījis episku trīs minūšu reklāmu «Christmas With Love From Mrs Claus», kurā Santa Klausa kundze palīdz ar dāvanu kādam jaukam zēnam.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 7,57 miljonus reižu.

6. Frankenšteina Ziemassvētki

FOTO: Ekrānuzņēmums

Kompānija «Apple» reklāmā izspēlē Frankenšteina un kādas mazas meitenes draudzību. Ir taču Ziemassvētki!

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 7,6 miljonus reižu.

5. Limonādes spēks

FOTO: Ekrānuzņēmums

«Coca-Cola» allaž pratusi idealizēt savu produktu, un arī šajā Ziemassvētku reklāmā šī limonāde nāk kā glābiņš daudziem svētku nogurdinātajiem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 8,1 miljonu reižu.

4. Labākā dāvana - vecāku uzmanība

FOTO: Ekrānuzņēmums

Vācijas lielākais lielveikals «EDEKA» aicina apstāties, neskriet pa galvu pa kaklu, lai visu izdarītu perfekti, bet tā vietā veltīt laiku saviem bērniem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 10,1 miljonu reižu.

3. Labākā dāvana - tu pats

FOTO: Ekrānuzņēmums

Viena no lielākajām Apvienotās Karalistes lielveikalu ķēdēm «Sainsbury's» savā animācijas filmā vēsta ko līdzīgu - dāvanām nav galvenā nozīme, galvenais veltīt savu uzmanību tuviniekiem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 14,5 miljonus reižu.

2. Ar Holivudas vērienu

FOTO: Ekrānuzņēmums

Luksusa zīmola «Burberry» reklāma uzfilmēta teju kā Holivudas filma. Galvenajās lomās Sjenna Millere, Lilija Džeimsa u.c.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 14,2 miljonus reižu.

1. Suns un batuts («John Lewis»)

FOTO: Ekrānuzņēmums

Katru gadu Ziemassvētku laikā lielveikalu ķēde «John Lewis» publicē kādu sirsnīgu Ziemassvētku reklāmu. Arī šis gads nav izņēmums. 2014. gada reklāmai, kurā galvenie tēli bija puisītis un pingvīns, un pagājušā gada, kurā meitenīte lūkojās teleskopā, seko īsstāsts par kādu citu meiteni, kura Ziemassvētku rītā pamostas un pagalmā ierauga ilgi gaidītu dāvanu - batutu. To iepriekšējā vakarā saskrūvējis Santa Klauss (meitenītes tētis, protams), un tajā pa nakti jau paspējuši izlēkāties dažādi meža zvēri. To visu pa mājas logu vēro suns.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 22,5 miljonus reižu.

0 Komentāri