ASV aizturēti 2900 nelegālie imigranti

 

ASV likumsargiem septiņas dienas īstenojot vērienīgu valsts mēroga operāciju, arestēti 2900 nelegālie imigranti ar kriminālu pagātni, trešdien pavēstīja imigrācijas amatpersonas. Kā apliecināja Imigrācijas un muitas aģentūra, operācijas "Cross Check" ("Kontrolpārbaude") "rezultātā arestēti vairāk nekā 2900 par kriminālnoziegumiem notiesāti svešzemnieki".


Operācija veikta visos 50 štatos un aizjūras teritorijās, īstenojot ASV administrācijas stratēģiju, kas paredz, ka likumsargu uzmanība jākoncentrē uz iepriekš sodītiem nelegālajiem imigrantiem.

No aizturētajiem 1282 tiesāti vairākkārt, bet 1600 izcietuši sodus par tādiem noziegumiem kā bruņota laupīšana, slepkavības mēģinājums, cilvēku nolaupīšana, narkotiku kontrabanda, paskaidroja aģentūrā.

681 aizturētais jau iepriekš izraidīti no ASV, kad tur bijuši notiesāti par noziegumiem, bet tad Savienotajās Valstīs atgriezušies nelegāli.

Reklāma

Pēdējo trīs gadu laikā no ASV tiek izraidīti vidēji 350 000 nelegālo imigrantu gadā. Puse no viņiem iepriekš bijuši notiesāti par kriminālnoziegumiem.Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR
Māja
Māja, Saulīšu ciems, 220000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 86000 EUR
Šipkēvics apprecējās Torņakalna baznīcā. KĀZU FOTO
Šipkēvics apprecējās Torņakalna baznīcā. KĀZU FOTO

Reklāma