Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  Slikts piemērs. Vīrietim pamatā viss dēļ invaliditātes. Bet ir vesala suga "profesionālu" pabalstu u.c. veida parazītu spēka gados. Par tiem vajadzēja plašāk pastāstīt.

  29
 2. Tas ir ļoti pareizi, jo atbilst demokrātiskajām pamatvērtībam! Tas ir jāievieš arī Latvijā, jo tas palīdzēs atgūt Abreni!

  0
 3. Arī mūsu sabiedrībā ir pietiekami daudz parazītvientuļņieku. Es strādāju un mācu ieinteresētiem cilvēkiem strādāt katram savā labā un gūt ienākumus sadarbojoties savā starpā, tikai gribētāju veidot savu dzīvi ir maz. Daudz vairāk ir slinku čīkstētāju kuri prot labākajā gadījumā strādāt par algu nevis veidot sev peļņu.

  7
 4. Pienāks brīdis, un viņi vēlēsies, kaut nebūtu piedzimuši, vai, kaut būtu jau miruši.

  4
 5. Pie mums notiek tāpat,acīmredzot tā ir globāla problēma,kad 35-45 g.v. vīri dzīvo uz vecīšu pensijām,kvern pie datora,lamā valdību,sapņo par algu 2000 apmērā,kaut sākumam pietiktu ar minimalku.

  37
 6. Jā, Inga, tiešām, katrs parazīts meklē kā tikai viņam vienīgajam labāk un vēl neaizmirst valsti tajā visā vainot...

  19
 7. Kā novērots, pastiprināti tiek veidotas negatīvas kampaņas pret vientuļiem cilvēkiem, sevišķi vīriešiem. Darbā arī, ja kāds vecpuisis 30-40 gadu vecumā, kuram nav draudzenes, kolektīvā skatās nedaudz greizi, lai gan mūsu darba vietā vecpuiši ir enerģiski, atbildīgi darbinieki ar harizmu un labu humora izjūtu. Un vienalga klusiņām tiek apspriests - kaut kas ar viņu nav kārtībā!

  32
 8. kaut kas ar viņu nav kārtībā
  -----------
  Diemžēl, ja pēc 40, vesels vīrietis dzīvo tikai sev, tad kaut kas ar viņu, tiešām, nav kārtībā...
  Ne jau visi viņi ir kādi ''lieli zinātnieki'' utml., kas tur tikai redz savu sūtību...
  P.S. Man jau 5 mazbērni un visi, pie tam labi pārtikuši, Latvijā...

  45
 9. iconInga Enkuzena Emils2017. g. 21. aprīlī 08:38

  Kas ir šie politiķi , kuri spiež uz "ģimenes" lomu? "Ģimenes" veidols ir izdevīgs mārketingam, jebkuram preču vai pakalpojumu pārdevējam, kas sola lielākus ieņēmumus, līdz ar to arī peļņu, taču zinot, kāds "raupjums" tur ir savstarpējās attiecībās, ne visiem cilvēkiem rod vēlmi tādās attioecībās dzīvot kopā, ja cilvēki nevar viens otram pieslīpēties un gaida no otra kaut ko, ko otrs nevar sniegt. Meklējot citu partneri, var paiet ilgs laiks, bet nav nekas slikts, ja bērni dzīvo pie vecākiem, jo valsts nevar nodrošināt katru ar attiecīgajā dzīvojošo ar darbu un par darbu ar labu algu atbilstoši dzīves dārdzībai,- tad šeit tomēr parādās ģimenes- dzimtas atbalsts. Un nevajag apsaukāt šos cilvēkus par parazītiem,- vienkārši citādi nav bijis iespējams. Katrs indivīds taču mēģinās atrast labāko veidu, kā izdzīvot.

  36
 10. labi ka Latvijā nav profesionālās bezdarbnieku dinastijas.

  3
 11. iconRoberts Jaramišjans Mr. Meeseek2017. g. 21. aprīlī 07:14

  Tu kļūdies.Arī Latvijā tādi ir.Iesākumā pārtiek no abu vecāku pensijas,vēlāk no viena(aliņiem sanāk no sīkiem gadījuma darbiņiem),pēc tam kad vairs nebūs arī tās otrās pensijas dabūs piedeklarēties Maskavas ielā 208,tālāk...........

  33
 12. V

  kā var būt ka starp 50 gadniekiem 1/4 vīrieši ir neprecējušies, bet tikai 1/7 sieviešu ir neprecējušās? lezbiežu kāzas vai? vīrieši un sievietes tur ir rupji rēķinot puse uz pusi, ap 50 vai jau nav nedaudz vairāk sieviešu, jeb tur ir atļauta daudzsievība un bagātie veido harēmu?

  6
 13. V

  sorry - sapratu pats, sievietes acīmredzot ir precējušās ar citu vecuma grupu, acīmredzot 60 gadniekiem vai kaut kā tā

  20

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi