Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. I

  'Purvu "taču likvidēja jeb nobankrotēja,tā ķā pie mums nav ko meklēt. Mums pietiek ar savējiem.....TV un kultūras iestādēs kā mudž.

  0
 2. Ja tu pedik nezini kur ir laime tava? Nemekle to Latvija te vinjas nava.

  6
 3. Homoseksuālisms ir ļoti izplatīts ASV. jo , ja cūkām baro vīriešhormonus un to aprij civēks, tad cilvēks arī kļūst par vidējo dzimumu. Kāpēc baro = jo kautķermenis ideālais un smagākais ir ne vīrietis ne sieviete bet vcidējais dzimums. Nenovērtējat par zemu hormonu spēku. T"a nav sazv teorija, tas ir fakts, tāds pats fakts kāpēc vīrietim neaug pupi un otrādi. Tur nevajag meklēt neko dižāku un zaļos cilvēciņus.

  5
 4. pie mums nē., iedošu pa pendeli

  7
 5. L

  Es ceru ka ES sos ar negrasas uznemt..... Bet laikam jau ne. Sos ar nelegaliem nav jatransporte, tad jau bizness nesanak...

  1
 6. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2017. g. 19. maijā 22:23

  Pretīgi vispār lasīt šādus rakstus par zilajiem. Viņi ir un paliek dabas kļūda...Tāpat kā lezbas.

  58
 7. iconnu un Kaspars Kadaks (klājas arvien labāk...)2017. g. 20. maijā 01:38

  Pats esi dabas kļūda ej ārstē savus hemoroīdus, ja nevari un nestāv geji nav vainīgi. Problēmas ārstē citur nevis internetā!

  4
 8. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) Kaspars Kadaks (klājas arvien labāk...)2017. g. 20. maijā 01:45

  >>> Zini zini

  Zilais ir un paliek dabas kļūda. Tādiem deģenerātiem un morāli pagrimušajiem nav vietas sabiedrībā. Zilie kā suga ir nicināma jau saknē. Jo nav vērts pat ārsta resursus tērēt.

  24
 9. iconArnis Rieksts (Mazulis) 2017. g. 19. maijā 21:59

  smieklīgi līdz asarām,interesanti,kā šie labsirži pārliecinās vai šī persona tiešām ir gejs?un kur palieik lezbietes ja jau gejiem nav naudas vai aitu par ko izpirkt sievu(lasi verdzeni)??????

  26
 10. iconAivars Žindulis (Professars) Arnis Rieksts (Mazulis)2017. g. 20. maijā 09:40

  Man tieši tas pats ienāca prātā. Tagad ikviens čečenu terorists var aizbraukt uz ES un paziņot, ka viņš ir musulmaņu ekstrēmistu spīdzināts gejs (pat tad, ja viņš nav gejs - piemēram, viņš var paziņot, ka spīdzināšanu rezultātā ir tapis par normāli) un saņemt bēgļiem paredzēto atbalstu.
  Dzirdēju arī baumojam, ka visi čečenu gani esot zoofīli - specifika tāda, pusgadu ganīt kalnos aitas/kazas un sieviešu tuvumā nav...

  1
 11. M

  Ja piederība "gaiļiem" jau skaitās normāls arguments patvēruma un sekojoši pabalstu ieguvei, tad kamdēļ man būtu jābūt lojālam tādai valstij, jo man ir trīs bērni un man viņi PAŠAM jāpabaro un vēl nodoklis jāsamaksā gaiļu uzturēšanai! Bet es rēķinos uz Rinkēviča veselo saprātu, ka tieksme pēc izvirtībām nav arguments lai kā imigrants dzīvotu uz Latvijas ģimeņu rēķina.

  58
 12. A
  iconArtūrs Kivlenieks Martins2017. g. 19. maijā 21:57

  nevis piederība gejiem, bet piederība grupai, kas krieviem rada draudus :D

  4
 13. iconVidars Gulāns Martins2017. g. 19. maijā 22:42

  Tiešām ceri uz Rinkēviču? Bet viņš jau pats pieder šai kopienai :D

  24
 14. Homoseksuālisms ir ļoti izplatīta parādība tieši islama teritorijās. Tas saistīt ar problēmām jauniem vīriešiem nopirkt sievu (sievas). Tas prasa lielus līdzekļus, bet prostitūcija arī tiek apkarota. Par to rakstīja jau franču klasiķi par Ziemeļāfrikas seksuālajām ierašām. Kadīrovs veltīgi mēģina noliegt problēmas esamību.

  13
 15. s

  jz, Tev nav jāsimulē, tava rakstītā ziņa liecina tikai to, ka esi knapi pamatskolu beidzis ar neapskaužām sekmēm :( Dienas citāts no jz "Āfriku tādus varētu miljoniem piedāvāt..." Būtu labi, ja kāds iztulkotu šo ģeniālo domu

  3
 16. j

  Vispār jau, tu ne tajā peļķē iepirdi...
  Saprata manu sarkasmu, droši vien, lielais vairākums...
  Tikai tu mums tāds ''tupojobina'' izdevies, mammai ne pa to caurumu izkrītot...
  Lūk, tā, manu sarmulīt...

  14
 17. j

  Dučiem geju, kuri aizbēguši no vajāšanas Čečenijā, cer rast drošību piecās valstīs, kuras brīvprātīgi pieteikušās palīdzēt.
  -----------
  Ir jau ne slikts variants: Vēlos uz rietumu labklājības zemi, varu arī nosimulēt homoseksuālismu...
  Āfriku tādus varētu miljoniem piedāvāt...

  44

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi