Svētdiena, 17. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
Inese
20 maijā, 05:05
'Purvu "taču likvidēja jeb nobankrotēja,tā ķā pie mums nav ko meklēt. Mums pietiek ar savējiem.....TV un kultūras iestādēs kā mudž.
J
Janis
20 maijā, 04:05
Ja tu pedik nezini kur ir laime tava? Nemekle to Latvija te vinjas nava.
Luka
20 maijā, 03:05
Homoseksuālisms ir ļoti izplatīts ASV. jo , ja cūkām baro vīriešhormonus un to aprij civēks, tad cilvēks arī kļūst par vidējo dzimumu. Kāpēc baro = jo kautķermenis ideālais un smagākais ir ne vīrietis ne sieviete bet vcidējais dzimums. Nenovērtējat par zemu hormonu spēku. T"a nav sazv teorija, tas ir fakts, tāds pats fakts kāpēc vīrietim neaug pupi un otrādi. Tur nevajag meklēt neko dižāku un zaļos cilvēciņus.
Luka
20 maijā, 03:05
pie mums nē., iedošu pa pendeli
L
Lilo
19 maijā, 21:05
Es ceru ka ES sos ar negrasas uznemt..... Bet laikam jau ne. Sos ar nelegaliem nav jatransporte, tad jau bizness nesanak...
Kaspars Kadaks (klājas arvien labāk...)
19 maijā, 19:05
Pretīgi vispār lasīt šādus rakstus par zilajiem. Viņi ir un paliek dabas kļūda...Tāpat kā lezbas.
Arnis Rieksts (Mazulis)
19 maijā, 18:05
smieklīgi līdz asarām,interesanti,kā šie labsirži pārliecinās vai šī persona tiešām ir gejs?un kur palieik lezbietes ja jau gejiem nav naudas vai aitu par ko izpirkt sievu(lasi verdzeni)??????
M
Martins
19 maijā, 18:05
Ja piederība "gaiļiem" jau skaitās normāls arguments patvēruma un sekojoši pabalstu ieguvei, tad kamdēļ man būtu jābūt lojālam tādai valstij, jo man ir trīs bērni un man viņi PAŠAM jāpabaro un vēl nodoklis jāsamaksā gaiļu uzturēšanai! Bet es rēķinos uz Rinkēviča veselo saprātu, ka tieksme pēc izvirtībām nav arguments lai kā imigrants dzīvotu uz Latvijas ģimeņu rēķina.
E
Edgars
19 maijā, 18:05
Homoseksuālisms ir ļoti izplatīta parādība tieši islama teritorijās. Tas saistīt ar problēmām jauniem vīriešiem nopirkt sievu (sievas). Tas prasa lielus līdzekļus, bet prostitūcija arī tiek apkarota. Par to rakstīja jau franču klasiķi par Ziemeļāfrikas seksuālajām ierašām. Kadīrovs veltīgi mēģina noliegt problēmas esamību.
S
sarmis
19 maijā, 18:05
jz, Tev nav jāsimulē, tava rakstītā ziņa liecina tikai to, ka esi knapi pamatskolu beidzis ar neapskaužām sekmēm :( Dienas citāts no jz "Āfriku tādus varētu miljoniem piedāvāt..." Būtu labi, ja kāds iztulkotu šo ģeniālo domu
J
jz
19 maijā, 16:05
Dučiem geju, kuri aizbēguši no vajāšanas Čečenijā, cer rast drošību piecās valstīs, kuras brīvprātīgi pieteikušās palīdzēt. ----------- Ir jau ne slikts variants: Vēlos uz rietumu labklājības zemi, varu arī nosimulēt homoseksuālismu... Āfriku tādus varētu miljoniem piedāvāt...
© TVNET. Visas tiesības paturētas