Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Mareks Boriss
21 jūlijā, 21:07
Gribuskaite man atgādina manas skolas direktora vietnieci, kura padomju laikā neļāva iet uz baznīcu, bet kad Latvija kļuva neatkarīga ta šī kundze kļuva tik ticīga ka riebjas. Kas Gribuskaite bija padomju laikā? Klanījās Krievijai tagad rej kā bezpalīdzīga kuce.
Edgars Buls
1 jūnijā, 14:06
Lielakais drauds Baltijas valstinam ir pati Gribauskaite.
S
Sv
1 jūnijā, 13:06
Клава с автобазы Жорик,посмотри и послушай,может умнее станешь ......... youtube ___ Топ 10 Сильных Цитат Жака Фреско __ !!! ============== Towārišč Klawkin, paskaties savus Kremļa gēbelsiņa Kompotowa un Kuročkina vājprāta melus. Mожет умнее станешь.
A
Alberts
1 jūnijā, 13:06
Melo, ka visiem tāpēc samazinājusies gāzes cena. Un pats ''terminālis'' ir Krievijā ražota barža, kuru atbuksēja uz Klaipēdu. Bet Daļas lielākā problēma tiešām ir Krievija. Iespējams, ka tieši krievijā glabājas dokumenti par Daļas iespējamo čekistisko (VDK) pagātni. Pameklējiet netā viņas biogrāfijā, ko viņa darīja ap 1988.gadu!
S
Sv
1 jūnijā, 11:06
Ričiks Āboliņš Lielākā problēma esi tu ,ar savu slimo fantāziju. =========== Kurā vietā viņam ir tā " slimā fantāzija " ?
S
Sv
1 jūnijā, 10:06
Arbatovs , Lielākā problēma manuprāt esi tu, jo gvelz visādas muļķības! Kas ielaida nato pie krievijas robežās? Pietiek tautai bāzt batonus ausīs. Jo tik tālu esat uzkundzējušies , ka tālāk nav kur! ============= Ko ta' nebrēci, ka NATO jau 100 gadus ir Norvēģijā , Turcijā un Tālajos Austrumos ? Bēringa jūrā uz salas pat kādus 2,5 km no tavas Rosjas. Un neviens neko. Viss kluss un mierīgi.
S
Sv
1 jūnijā, 10:06
Deniss ............. SV - aptaurētais rusofob , LV IKP = Uz iedzīvotāju $25 195 , krievijā - Uz iedzīvotāju 24 067 , tikai starpība tāda,ka LV vairāk nekā puse tiek iepludināta no ES fondiem... ============== Towārišč zawietskajs, Latvijas IKP ir lielāks par tavas Rosjas IKP. Bez gāzes, naftas un visas Mendeļējeva tabulas.
S
Silvis
1 jūnijā, 09:06
В Эстонии никто не хочет проснуться и ощутить себя жителем России, - президент Кальюлайд. И она абсолютно права! Даже местным "ватникам" это снится только в кошмарах. Антип61 01.06.2017
S
Silvis
1 jūnijā, 09:06
Чтоб тебя Путин спас... (Народное проклятие...). Сергей76 01.06.2017
S
Silvis
1 jūnijā, 09:06
У настоящего русского патриота все должно быть прекрасно: и итальянская одежда, и французский парфюм, и американская валюта, и швейцарское гражданство. YV 01.06.2017
Big Dormouse
1 jūnijā, 09:06
protams, par to, ko nato iepriekš paveicis nav pieņemts pieminēt.... tas tā kā nemaz neskaitās. Manuprāt abas puses līdzīgas ....
Truecounter
1 jūnijā, 09:06
Lielākā problēma ir garīgi slimais pundurelis, kurš atklāti sludina (un ne tikai sludina). ka robežas viņam neko nenozīmē. Tas automātiski rada riska zonu ap krieviju ar attiecīgām sekām ekonomikai.
S
Sv
1 jūnijā, 09:06
Aivis Vasilevskis Baltijas valstu lielakā problēma ir rusofobiski - histēriskās valdības ============= Latvijā n a v " rusofobiski - histēriskās valdības " . Latvijā ir zowietskofobiskas valdības. Histēriski ir interfrontiskie nacisteļi ar savu bezgalīgo naidu pret nacionālu valsti.
Arbatovs
1 jūnijā, 08:06
Lielākā problēma manuprāt esi tu, jo gvelz visādas muļķības! Kas ielaida nato pie krievijas robežās? Pietiek tautai bāzt batonus ausīs. Jo tik tālu esat uzkundzējušies , ka tālāk nav kur!
ilmārs jansons
1 jūnijā, 08:06
raksta māte-Gribauskaites problēma ir lielās alkas pēc kundzības un bagātības,bet liela daļa cilvēku alkst miera un cilvēcības,ar krieviju te nav nekāda sakara,ko lai dara ,ka krievi ir sirsnīgāki un cilvēcīgāki..........
© TVNET. Visas tiesības paturētas