Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Porošenko paraksta likumu par Georga lentītes aizliegšanu Ukrainā

Foto: Ieva Lūka / LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko pirmdien parakstījis likumu par Georga lentītes aizliegšanu Ukrainā.

«Šodien, kā es jau solīju, parakstīju likumu par Georga lentītes aizliegšanu. Jo tā nav Otrā pasaules kara simbolika, tā ir 2014.-2017.gada agresijas pret Ukrainu simbols. Tieši Krievija ar savu politiku padarīja šo lentīti ārpus likuma,» savā «Facebook» lapā raksta Porošenko.

Likums papildina Ukrainas administratīvo pārkāpumu kodeksu ar jauniem pantiem, kas paredz atbildību par Georga lentītes izgatavošanu un propagandu. Likumu Augstākā rada pieņēma 16.maijā.

Likums paredz par publisku Georga lentītes izmantošanu, demonstrēšanu vai nēsāšanu naudas sodu vai arestu līdz 15 diennaktīm ar lentītes konfiskāciju.

2 Komentāri