Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Romas mērs pieprasa apturēt nelegālo imigrantu izvietošanu pilsētā

Foto: AP/Scanpix

Romas mērs Virdžīnija Radži otrdien pieprasījusi apturēt nelegālo imigrantu izvietošanu Itālijas galvaspilsētā, brīdinot, ka jaunu uzņemšanas centru veidošana var novest pie sociālās spriedzes eksplozijas.

Metot līdz šim visnopietnāko izaicinājumu Itālijas kreisi centriskās valdības imigrācijas politikai, Radži, kas pārstāv populistisko Pieczvaigžņu kustību (M5S), uzsvēra, ka pienācis «laiks ieklausīties Romas pilsoņos».

«Mēs nevaram atļauties papildus sociālās spriedzes radīšanu,» savā «Facebook» lapā norādījusi Radži.

Iekšlietu ministrija pieprasa, lai visas municipalitātes paplašinātu esošos nelegālo imigrantu uzņemšanas centrus, lai varētu pārdalīt pa visas valsts teritoriju tos nelikumīgos ieceļotājus, kas ierodas dienvidu piekrastē.

Kopš tā dēvētā Balkānu maršruta slēgšanas Itālija kļuvusi par galvenajiem nelegālo imigrantu vārtiem ceļā uz Eiropu.

Pērn, šķērsojot Vidusjūru, Itālijas piekrastē izcēlās 181 436 nelegālie imigranti, un tiek prognozēts, ka šogad viņu skaits sasniegs 250 000.

Līdz šim jau šogad Itālijā reģistrēta 61 903 nelegālo imigrantu ierašanās.

0 Komentāri