Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Anda Zahovska
18 jūlijā, 05:07
Ne citiem paarveidot muusu veesturi,mees pasi vinu zinaam labaak. Mees pasi zinaam savu veesturi,ne citiem to paarveidot.
Z
zieds
17 jūlijā, 19:07
runāju par to tukšo kustību, kas ir 99 procenti latvijas iedzīvotājiem noliegt jebkādus vēsturiskus faktus, kas iet pretrunā ar patriotisma ilūziju.. un tas nav konkrēti tik par šo video, bet tā attieksme pret vēsturi un cilvēkiem.. esmu pārliecināta , ka ir jāizprot , ka jārok dziļāk, ja tiešām vēlies attaisnot šo valsti uz visiem simts.. bet tur jau tā lieta, ka tad kad rok dziļāk atklājas ka arī citi cietuši no šīs valsts rīcības dzīvo tā itkā tagad mums visi parādā.. jautajums ko varam uzdot sev ir vai mums rūp citi cilvēki, viņu dzīvības citās valstīts, jo tam vien ir nozīmes.. dauzdkārt var dzirdēt to no mūsdienu cilvēkiem šai valstī pret ko paši tā cīnās, kas pašiem ticis pāri darīts..
Z
zieds
17 jūlijā, 19:07
neviena valsts nav bez vainas kara laikā.. un fakts ka latvija pati par sevi ir vienmeer bijusi atkarīga no citām valstīm un ir vērts padomāt par to, ka patriotisms uzjunda emocijas un noliedz jebkādu atbildību..jebkādu loģiku.. skolās vēsture pārtapusi par patriotismu nedz par vēsturi, kas liktu saprast ka cilvēki ar ''ambīcijām'' ir bijuši visur vienmēr tikai ir vieglāk atrast kādu vainīgo nekā būt atbildīgam par savām rīcībām.. vai brīvība ir iegūta tīri? Nee, vai to cilvēki grib dzirdēt? Nē.. lai DIevs dod saprātu , ka šāda nevēsturiska , nelīdzsvarota domāšana ka kāda tauta lūk ir perfekta bez vainas tiktu mazināta.. ja cilvēki ieraudzītu , ka tas viss musina uz naidu šodien.. tas ka kāds nodara lielāku postu nedod tiesības mums to turpināt un attaisnot.
© TVNET. Visas tiesības paturētas