Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Aivars Znotins
20 novembrī, 12:11
Pavisam NORMĀLI un PAREIZI ! Un pilnīgi vienalga,vai man skauž kāda lielie ienākumi,vai kādu žēl viņa mazo ienākumu dēļ ... No tā nemainās faktiskais-būtība,bet gan IESPĒJAS-palīdzēt tiem ,kam grūti klājas un ierobežot tādus ienākumus ,kas ir neadekvāti ... PIEMĒRS: Air Baltic Gauss vai tas pats Rimšēvics,kas sūdzas par mazu atalgojumu... pārāk daudz mums to ,kas pelna miljonus un to,kas dzīvo zem iztikas minimuma.
Mr. Meeseek
14 augustā, 08:08
imho, publiskas algas par algotu darbu būtu pavisam normāla darba tirgus sastāvdaļa, arī Latvijā. Kas tas par tirgu, kur cenas neredz - atgādina stacijas tuneli un čigānu, kurš par ''zelta pulksteni' prasa tik, cik maksātspējīgs viņam izskatās kārtējais upuris. Nav ok, ka publisko datus par iekrājumiem, investīcijām.
briivcilveeks
13 augustā, 17:08
Latvijā kas tāds būtu mīļākā izklaide, cauras naktis urķētu. Bet nu mums tā nebūs, jo tādu variantu var ieviests tikai valsts, bet jau labu laiku redzam kā veicas ar e-veselība un citiem tādiem IT projektiem :D
Uldis Kaktiņš (kaktuss)
13 augustā, 14:08
Skolotāja norāda, ka atbalsta Norvēģijā valdošo caurspīdīgumu šajos jautājumos, taču dažkārt skolā turīgo vecāku bērni mēdzot apcelt nabadzīgākos klasesbiedrus pēc tam, kad internetā salīdzinājuši vecāku ienākumus...Latvijā ir tieši tas pats: skolēnus vērtē pēc ''deguniem''- turīgāko senču ''atvasēm'' tiek piedoti grēki par ko ''parastais'' dabūtu pas pilnu klapi.
Dace Meldere
13 augustā, 13:08
Manu jau nu nezin, bet katrs Norvēģijā esošais var izdarīt secinajumus.
Žanis Vieplis
13 augustā, 08:08
Norvēģijas variantu nodokļu nomaksā Latvijā nekad neieviesīs, jo tas traucētu politmafijai nelikumīgi iegūt bezstrādes ienākumus.
ZARS_J
13 augustā, 07:08
Vēl jāpapildina, ka Norvēģijā interesējoties par cita nomaksātajiem nodokļiem (tieši tā to tur uzsver ne vienkārši algas apmērs) tam par ko interesējies, nosūta epastu, kurš ir interesējies. Domāju, ka tas, ne tikai autorizācija, ir par iemeslu ziņkāres samazinājumam.
© TVNET. Visas tiesības paturētas