Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
dzi_ni14
4 janvārī, 10:01
Drīzāk jau viņš domāja Vācijas savienotās valstis jeb Viena Vācija Ūber alles in der Welt, tikai ietērpa to smukā papīrītī ar nosaukumu Eiropa. Ceru, ka viņš saprot, ka Eiropu viņi, vācieši, jau sākuši iznicināt un, ja viņi tā turpinās savu destruktīvo virzienu, beigās te ap 2055. būs Eiropas islāma valstu savienība. Ir jāsaprot, kurā brīdī no idejas ir jāatsakās, jo vilciens jau ir nokavējis pagriezienu, bet stūrgalvības sliedes ved uz bezdibeni. Beigās var izrādīties tā, ka aizā iegāžas tikai pati Vācija, kamēr pārējie vagoni pamanās pamukt.
peteris-janis ancans
28 decembrī, 13:12
Šulcs savu prātiņu izdzinis caur kuli
Ilze Strautiņa (Ilžuks)
7 decembrī, 19:12
Prātīgāk būtu, ja Šulcs līdz tam laikam savestu kārtībā savas smadzenes...
Sandris Blumbergs (Sancho)
7 decembrī, 19:12
Šulcs var nesapņot. Tāda ES nav vajadzīga.
Līva & Saule
7 decembrī, 18:12
Ko neizdevās Hitleram, to grib pabeigt Šulcs. Cerams, ka līdz tam laikam viņš būs citā saulē.
Ilgvars Ūpis
7 decembrī, 18:12
Nabaga globālists Šulcs, nepatīks nacionāli noskaņoti pilsoņi!!! Nu ja, tagad grūti kontrolēt visas ES valstis, kopš Briti izstāušies šie saprot ka joki mazi, ES jūk un brūk dēļ diktatoriskās politikas, kur demokrātiskas debates aizstāj soda sankcijas ja nepakļaujas!
Stasiks Prusakovich
7 decembrī, 18:12
Sen jau par to biju domājis un varbūt pat cerējis.Spēcīga valsts ar spēcīgiem vadītājiem.
Ingrida Inga
7 decembrī, 17:12
Vai tad viņš(Šulcs) ir vienīgais noteicējs ES politikā?Viņš jau var arī daudz ko gribēt...varbūt viņš ir izteicis šādu domu,bet ar gribēšanu šeit nav nekāda sakara.
MartinsKrusts
7 decembrī, 17:12
Nu vismaz tas beidzot ir pateikts skaļi. Šis iespējams ir vienīgais šī gadsimta jautājums pret ko Latvijā ir jābūt nepieciešamības gadījumā cīnīties ar ieročiem rokās. ESV nozīmē Latvijas kā neatkarīgas republikas likvidēšanu un iekļaušanu Vācijas dominētā lielvalstī (ļoti līdzīgs veidojums tam, kā izskatītos Eiropa, ja sabiedrotie nebūtu sakāvuši Hitleru). Kamēr tas ir viņu sapņu līmenī, Latvijai ir jāvēršas pret jebkādām iecerēm izveidot ES armiju un jāveido maksimāli ciešas attiecības ar ASV un Angliju, gadījumam, ja piepildās ļaunākais scenārijs, lai mēs paliktu kopā ar anglosakšu valstīm un NATO sastāvā - šādā scenārijā tas ir vienīgais veids kā Latvija var militāri nodrošināt savu neatkarību.
Ayza Model
7 decembrī, 17:12
Apsveicama ideja, un Latvijai steidzami jāievieš angļu valoda kā oficiāla valsts valoda, visas bagātās valstis runā angliski.
Mr. Meeseeks
7 decembrī, 17:12
Viens solis tuvāk jaunajai pasaules kārtībai.
Einars Pics
7 decembrī, 17:12
kāds sadomājies par otru maskavu
Janis Sveikats
7 decembrī, 17:12
Bus labi ESV? ASV jau ir
.
. Easo
7 decembrī, 17:12
Parak atri. Ja, es atbalstu ideju, bet tas ir parak atri. Bus miljons dazhadu iemeslu, par kuriem katrs vilks dekji uz savu pusi, bus miljons problemas, bus kjertie fanatikji un vardarbiba.
L
Letinju Puika
7 decembrī, 16:12
Tas būs bezjēdzīgs projekts, ja Eiropa netiks apvienota arī pēc sociāliem principiem, vienota lauksaimniecības politika, vienādi maksājumi lauksaimniekiem utt.
© TVNET. Visas tiesības paturētas