naivais

2017. g. 15. aprīlī 17:39

Kas notiek ar latviešu valodu?

Kas apskaidros, kāpēc mums reklāmās un uz precēm parādās tādi nosaukumi, ka pat es, cilvēks ar vidējo izglītību, esmu kā minimums šokēts? Kāpēc sāls, kas vienmēr ir bijusi sieviešu dzimtē kļuvusi par vārāmais sāls? Ko nozīmē atvēsinātas zivis? Atdzesētas saprotu! 10 gabalas olas maksā tik un tik! Cik gabalas var dabūt no vienas olas? Atvēries veikals! Atvērts -saprotu! Ja atvēries, tad piedodied, tā tautā runā par atvērušos bikšu priekšu! Sievietes, jūz zaudējat dzelzi! Preparāts tāds un tāds palīdzēs uz visiem simt! Varbūt tomēr par visiem simt nevis UZ visiem? Tiēšām vairs neviens neredz un nedzird aplamības?Tas ir tikai neliels manu ievērojumu apraksts!

.

2017. g. 16. aprīlī 21:17

RE: Kas notiek ar latviešu valodu?

Man liekas kad tavs teiktais ir apsurts.

ak

2017. g. 17. aprīlī 17:30

Šis ir smieklīgākais, ko pēdējā laikā esmu lasījusi. Ironiski, ka autors Naivais ļoti kaislīgi izsakās par valodas kļūdām, pats pieļaujot divtik, turklāt vēl tik īsā tekstā.

valoda.ailab.lv

2017. g. 17. aprīlī 20:38

Protams, visapkārt ir daudz kļūdu, bet valodnieki ir vienojušies, ka ''sāls'' ir 2.deklinācijas izņēmums (tātad vīriešu dzimte).

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Diskusijas

Sadarbības partneri

• LETA
  • Politika.lv

Horoskopi