Galerija: Jelgavas bērnunams, kurā konstatēta slikta izturēšanās pret bērniem


Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAgnese Koduvere 2017. g. 21. aprīlī 14:49

  Gribētos redzēt bildes ar reālo ainu - to, kā izskatījās pirms darbinieki uzzināja, ka ieradīsies fotogrāfs. Salikt tonnu mīkstās rotaļlietas katrā stūrī var katrs - tas neko nepasaka par to, kādi izglītību un attīstību veicinošie materiāli bērniem ir reāli pieejami. Un tas paklājs vienā no pirmajām bildēm - var redzēt, ka uzlikts tikai priekš bildes - locījumu vietas nav nogludinājušās, kas nozīmē, ka parasti tur paklāja nav. Šāda veida iestādes ir jāapmeklē bez brīdinājuma.

  8
 2. E
  ES Agnese Koduvere2017. g. 21. aprīlī 15:42

  Nē, tāda aina tur ir vienmēr, jo uz rotaļlietām bērni var noraudzīties tikai no attāluma. Tās stāv uz visaugstākajiem plauktiem lai bērni tām netiktu klāt - skaistas, nelietotas.
  Ir bijusi saskarsme ar bērnu nama bērniem - viņi pat rotaļāties nemāk ...

  0
 3. t
  to es Agnese Koduvere2017. g. 21. aprīlī 18:02

  Diemžel, tur nenonāk bērni no pilnvērtīgām un laimīgām ģimenē, lielākoties, un tas ,ka rotaļāties neprot, nav viņu vaina. Protams iejūtība un mīlestība tam visam nāktu tikai par labu, bet mīlēt jau navar pavēlēt, tie cilvēki nāk tur uz darbu

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Sadarbības partneri

 • LETA
 • Politika.lv

Horoskopi