13.novembrī apm.cikos un kur vēlams atrasties.Tā būs izlūkošana ar" kauju" ? Jācer,ka tauta beidzot saņemsies apturēt neprātu,kas šobrīd notiek.
Nākamajam solim vajadzētu būt atgriešanās pie pašvaldību vēlēšanu rezultātu izvērtēšanas.Pamatojums - 6.jūnija vēlēšanas un nakts uz 7.jūniju,un deputātu darbs neadekvāti situācijai.
Tālāk izsludināt krīzes situāciju,kurā katrs pilsonis un nepilsonis dos maksimāli solidāru ieguldījumu Latvijas ekonomikas atdzīvināšnā,nekavējoties atbrīvojoties no formālām,dārgām,tautsaimniecībai parazītejošām ministrijām,kā pirmā no tām . . . ekonmikas ministrija un c.
Valsts pārvaldi maksimāli koncetrēt pašvaldību rokās.
Nezinu kuram taisniiba, bet ja tev ir advokaats Gundars Antoms - tad esi gatavs max spriedumam... Vinam pat viens uz navi notiesataais dabuja max sodu :(
viss ir normaali..zinaaja taa noshautaa,ar ko gulj..normaala alga vinjai..nemaz nav zel vinjas..samaksaaja normaali..zeel ivanovu..iekrita..taa tai k...ei arii vajadzeeja,ja kas..nav nosleepums,ka sievietes deelj naudas dariis jebko..sanjeema k..te :P