Komentāri par: Latvieti apšmauc pēc fiktīvām laulībām ar Serbijas pilsoni

Īsumā
 • Daina un citas latvju meitenes aizlido uz Serbiju
 • Par fiktīvo laulību slēgšanu Vācijā sola 2000 eiro

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Vai kaads nezin ar kaadaam investiicijaam Latvijaa nodarbojas shii persona Reinholds Wendlings no draugiem.

  0
 2. nu tādu meiteņu jau netrūkst, tikai cik atceros pēc vācijas likumiem gada laikā laulību var anulēt, vacijas migracijas amtam vajag tikai mājienu dot, un tur tad ir bez cerominijām pat policiju nevajag un vireļi fiksi attopas savās etniskajās dzimtenēs.
  Diemžēl arī agrāk vīzu laikos netrūka latviešu meiteņu kas pašas maksāja par fiktīvām laulībām lai tik saņemtu uzturēšanos atļauju, citas pat dzemdēja ekstrā bērnus. Eh piemēru ir daudz

  1
 3. a

  žēl, ka neizdauzīja zobus ar . varētu labāk mutē ņēmt

  0
 4. c

  lai dzemde vel kadu bernu un pieprasa alimentus savam likumigajam viram!

  2
 5. c

  ak visu varenais allah cik var sutit tavus ligavainus musu ligavu piemanisanai! :)

  3
 6. b

  Saņēma tieši to, uz ko gāja. Iepriekš taču zināja, ko nozīmē fiktīvas laulības. Neizlīda taču no mucas.

  2
 7. J

  Dibanā, un pēc tam degunā! tak stulba kā nēaptēsta pagale

  3
 8. b

  Es domāju,ka pagale ir gudrāka.

  1
 9. J

  Nu gudra jau tiešām nav! Latvija jau nu darbu var dabūt pa 20 eur mēnesī,ha ha ha ha ha

  0
 10. S

  Turpinam pārdoties,mau-cī-ba!

  1
 11. h

  Biznesa risks neattaisnojās. Cerams, ka būs mācība.

  1
 12. :

  kārtējā inteliģences neizkropļotā personība. :)

  1
 13. L

  ... baidos griesties policijā, bet skaļi izskanēt televīzijā nebaidos! :)
  ... gribēju dabūt naudu visu uzreiz, bet bija tak runāts, ka katru mēnesi pa drusciņai? :)
  ... un ja būtu naudu dabūjusi - justos neapkrāpta un nevienam neko neteiktu un tad jauniegūtais vīrs netraucētu, nebūtu no viņa bail utt.

  Secinājums - jūtu līdzi, jārīkojās ir, bet nevar gribēt, ka tagad visi baigi žēlos, jo upuris viņa nav - zināja taču uz kādu risku iziet!

  5
 14. a

  dura, mucā turēta, nezin kas ir muslimiem sieviete. Nekas, tā nav cilvēks un cilvēka tiesības uz muslimu sievām neattiecas. Priecājies, ka esi mājās, nevis kādā bordelī vīram naudu pelni.

  7
 15. V
  Vismaz kāda laba ziņa! 2012. g. 26. aprīlī 12:34

  HAHAHAHA!xD
  Pirmo reizi redzu PROTESTŪTA skrienam riņķī čīkstam par to ka kāds nav samaksājis..

  9
 16. e

  Cmon, tak nerādiet šitos - NEVIENU NEINTERESĒ.
  Pati vainīga, stulbā govs, iesaistās nelegālās lietās, un tad "eu tautas balss, mani nelegālie darboņi apčakarēja". Te jau šito govi var pie atbildības saukt par to, ka stājās fiktīvās laulībās par naudu.

  Labāk būtu priecājusies, ka tika atpakaļ sveika un vesela (par zilumiem nevienu tas nerausta, uzskati, ka vēl ir noveicies), nevis pārdota kaut kādam seksa trafikam un 1000x izvarota pakaļā un nonarkota un ieslēgta vienā telpā...

  viegla nauda - muļķe.

  5
 17. j

  un kas bija tā Diāna?
  «Tajā momentā pat desmit domu nebija, tam piekritu, jo man jau bija mērķis un to naudu vajadzēja,» sacīja Diāna.

  0
 18. k

  Nu šito nesaprotu - pati piekrita,bet tagad gaužas,ka,redz,nabadzīti,iespaidoja un nesamaksāja!Jādomā ar galvu,nevis ar otru galu.

  2
 19. U

  Kārtējo reizi pārliecinos,ka lētticīgas un stūlbas ir tās Latvietes.Var sastāstīt da jeb ko,visam tic,arī paši ārzemnieki to saka,vemt gribās.

  4
 20. Primkārt, spriežot pēc vārda,"galvenās varones" vīrs nav nekāds serbs, bet gan visdrīzāk kosovas albānis. Negribu visus kosovas albāņus bāzt vienā maisā, bet tā tas ir, ka Eiropā viņiem ir zināma slava saistībā ar kriminālajām darbībām. Pietam, izskatās, ka latvietēm tagad arī ir zināma slava: tās, kuras viegli parakstās uz fiktīvajām laulībām. Šī problēma ir kompleksa un vainot tikai Dainu būtu nepareizi, manuprāt. Piekrītu, ka daļēji ir arī viņas pašas vaina, ka tīkoja pēc "vieglas naudas", paļāvās kaut kādām mistiskajām paziņām un pat pati meklēja tos vervētājus rokā... nu jā... Bet arī jātzīst, ka vientuļajām mātēm Latvijā ir grūti izdzīvot. No valsts puses nav nekāda reāla atbalsta. Bieži arī vīrieši ir tie, kuri aizlaižas un nemaksā alimentus, atstājot bērnu aprūpi tikai sieviešu ziņā.
  Otrs, par fiktīvajām laulībām tiek runāts, bet kā redzams efekta tam nav nekāda, ja jau sižetā juriste uzsver, ka fiktīvās laulības tikai pieaug. Ir svarīgi, lai tie tie speciālisti arī apbraukā Latvijas nomaļākas vietas un depresīvos rajonus, kur ir riska faktori sievietēm stāties fiktīvajās laulībās ar informatīvām kampaņām skolās un publiskajās vietās. Uzskatu, ka arī ir arī jāpopularizē telefoni, kur sieviete var anonīmi uzzvanīt un uzdod jautājumus par fiktīvajām laulībām utt...

  11
 21. s

  Labs piedavajums, ne? Vispirms padomaa.
  Ja mees ,latviesi, nevaretu uztureties ES un vajadzetu pilsonibu, daritu ta pat.
  Bet ja tu esi spejigs maksaat 2000 eiro, kaut vai 200 menesi un vel aizcelot uz to valsti un iekartot sev dzivi tad padoma kas par naudu vajadziga, mes latviesi braucot stradaat sagrabinam biletei un dzivosanai, tad rodas jautajums TU ESI STULB A?
  Ja tie visi lautini sola tadas naudas un ir tadi biezie kapec viniem jabrauc prom no savas valsts stradaat citur? Te ir tikai viena atbilde, viniem tadas naudas nav, bet pilsonibu vajag, jo savaa zeme nekadu iespeju nav, un tadai PASTULBAI MAUKJELEI jebko iedzis galvaa. Taa tev arii vajag

  0
 22. D
  Davis,tas kas mil Ruski!!!! san4o2012. g. 26. aprīlī 12:07

  Davai es tevi dupaaaa panjemshu:*

  2
 23. iconInita ex.Weisberg (Irgendwo in Berlin) san4o2012. g. 26. aprīlī 12:21

  Dzivoju Vacija un labi zinu,ka tas notiek.Kad bijusaja Dienvidslavija bija kars,pirms padsmit gadiem daudzi aizmuka uz Vaciju un sanema beglu statusu-apmaksatus dzivoklus,socialos pabalstus,vacu val.kursus utt.Bet daudziem palika radi,draugi Kosova,Serbija utt,kurus vini tagad ari grib panemt uz Vaciju.Tie cilveki nav latviesi,vini ir viens par otru,bralens par bralenu,draugs par draugu un Vacija dzivojosie vinu tautiesi tiesam maksa par sim laulibam naudu un es par 2000 euro nekad neko neesmu dzirdejusi,jo sadas laulibas maksa 10 000 euro,bet saprotu,ka saja gadijuma naudu sanema kads starpnieks,ta draudzene,kura vinai to piedavaja.
  Jo tie kas,ka begli ieradas Vacija pirms padsmit gadiem,vini te visi ir loti nodrosinati un naudas viniem pietiek samaksat par savu radinieku vai draugu,ir viens bet.Tie latviesi,kas te dzivo ilgi un viniem viss ir labi,ne ar ko neatskiras no vietejiem iedzivotajiem,bet tadas "ligavas",kuras atbrauc,pret tam tiesham ta izturas,jo vinas te nav nekas un visi zin,ka vacu policija neies aizstavet,kaut kadu iebrauceju no Latvijas,kuru te visi uzskata par 3.kategorijas valsti.Policija bus tikai to puse,kuri te dzivo,ka patstavigie iedzivotaji.Tatad ta starpniece ari naudinu sanemu,bet latviesu mulkei nesamaksaja neko,jo zinu loti daudz sos cilvekus,esmu ar viniem kopa stradajusi viena kolektiva,nu viniem to navajag,kadu apsmaukt par 2 vai 10 tukstosiem,ja to naudu var nopelnit paris nedelu laika seit.

  1
 24. s

  Davis,tas kas mil Ruski!!!!

  zilais

  0
  Parādīt vēl 1 atbildi

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi