Viļānos pašvaldības policists izraisa avāriju, būdams teju divu promiļu reibumā

 

Vakar pulksten 21.05 Valsts policija saņēma informāciju, ka Viļānu pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts Viļānu pagasta pašvaldības policijas dienesta transportlīdzeklis. Notikuma vietā noskaidrots, ka pie automašīnas stūres atradies pašvaldības policists, kurš braucis gandrīz divu promiļu reibumā.

Vakar, 10.janvāra vakarā, Viļānu pagastā autoceļa Gaigalava – Viļāni 19.kilometrā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta pašvaldības policijas dienesta automašīna Dacia Dokker.

Automašīnas vadītājs nobrauca no ceļa, kā rezultātā auto apgāzās. Skaidrojot notikušā apstākļus, konstatēts, ka automašīnas vadītājs ir kāds 1963.gadā dzimis vīrietis, pašvaldības policijas darbinieks. Pēc negadījuma, pats vadītājs par notikušo paziņoja Valsts policijai. Negadījuma vietā noskaidrots, ka policists pie dienesta transportlīdzekļa stūres bija sēdies ārpus sava darba laika. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi šofera izelpā, konstatēts, ka viņš bijis 1,94 promiļu reibumā.

Reklāma

Sākotnēji negadījumā iesaistītais policists paskaidrojis, ka uz brauktuves it kā esot izskrējis meža dzīvnieks, kā rezultātā viņš centies izvairīties no sadursmes, nav spējis savaldīt automašīnu, nobraucis no ceļa braucamās daļas un apgāzies. Pēcāk meža dzīvnieks esot ieskrējis mežā. Negadījumā cieta 1963.gadā dzimusi automašīnas pasažiere, kura ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē.

Valsts policija veiks izmeklēšanu, lai noskaidrotu precīzus notikušā negadījuma apstākļus, un tiek lemts par kriminālprocesa sākšanu.

Saistītie raksti
Vakar slimnīcā nogādāti trīs vīrieši, kuri alkohola reibumā gulējuši aukstumā

Vakar slimnīcā nogādāti trīs vīrieši, kuri alkohola reibumā gulējuši aukstumā

Āgenskalnā aizturēts alkohola reibumā esošs nepilngadīgs jaunietis

Āgenskalnā aizturēts alkohola reibumā esošs nepilngadīgs jaunietis

Vidzemē autobusu pieturā atrod divas pusaudzes stiprā reibumā

Vidzemē autobusu pieturā atrod divas pusaudzes stiprā reibumāApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 35000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 168000 EUR
Zeme
Zeme, Rīga, 160000 EUR