Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. d

  tadus izdzimtenjus vajag pa pilno programu sodit!!! par policistiem vispar kauns, saka kusteties kad iesaistijas televizija

  3
 2. A

  laikam šie ir liberālās audzināšanas rūgtie auglīši?

  sex pāri visam!

  4
 3. A

  Ko padarīsi, ja svešu vīriešu kompānijā atnāk meiča īsos brunčos uz pjanku?

  2
 4. n

  da pamēģini viņus piespiest strādāt, aizvest uz objektu dārgāk izmaksās nekā viņi tur atstrādās, cietumā reti kurš nonāk, kam iepriekš ir bijis darbs.....
  ........................................
  Nu tad nedabūs ēst. Pārtika, veļa, komunālie tikai tad, kad ir nopelnīts. Āmen.

  5
 5. s

  NEUZTRAUCIES , SADIEM IZVAROTAJIEM , CIETUMA BUS CAURAM NA......
  ........................
  Pilnīgas muļķības.

  5
 6. Interesanti kāpēc Baložu iecirkņa VP pārstāvji sāka kustēties tikai pēc iesnieguma izrakstīšanas ğenerālprokuroram? Ko sākumā tie attieca jo "nebija nozieguma pazimju"

  17
 7. R

  Tāpēc ka policijā strāda 10% policijas, pārējie ir musari

  14
 8. J

  Galvenais, ka daudz "Like" ar video savāca Soc. tīklos.
  Tas jau tagad ir svarīgāk par cilvēku.

  6
 9. A

  Jauni puikas cietumā par izvarošanu....neapskaužu.

  13
 10. c

  Jaunās sievas, līdz zonai netiek.

  0
 11. P

  Es brīnos par mūsdienu jaunatnes stulbumu, veikt noziegumu, nofilmēt to un izlikt to internetā. Te var redzēt pie kā noved izglītības sistēmas degradācija. Liekas šodien bija labs raksts par skrūvītēm un nespēju domāt un saskatīt cēloņus. Tāpēc jau mums, vecākai paaudzei, kuri izglītību ieguvuši PSRS laikā, lielākā daļa šodienas filmu nav skatāmas, jo viņas ir trulas. Saprotams ka tādus cilvēkus viegli pārvaldīt, bet tam ir arī sliktā puse, viņi tikpat viegli izdara smagus noziegumus, laupīšanas, slepkavības.

  33
 12. k

  ''Tāpēc jau mums, vecākai paaudzei, kuri izglītību ieguvuši PSRS laikā...'''''

  Dīvaini, bet kuri tad to mūsdienu jaunatni tādu izaudzinājuši ? koks ar diviem galiem, jo ne vienmēr vainu var novelt tikai un vienīgi uz skolu.

  ābols no ābeles tālu nekrīt.

  jau tagad atliek pilsētu centros pa laikam manīt to jūsu tā laika padomju zelta paaudzi, kura kā kamieļi spļaudās uz katra stūra, prot tikai pieprasīt, bet paši tikai uz pabalstiem grib tupēt. un tagad pasaki tikai , ka no tādiem arī piemēru neņem tie tevis aprunātie jaunieši, kuri iespējams tādās vidēs tik auguši, kur vairāk par došanu pa purnu un spļaudīšanos nezin.

  nevajag arī lietas vispārināt, jo visus tu vienā maisa nekad nesaliksi. tieši šādu te aprobežotu cilvēku dēļ kā tu arī rodas vai turpinās šīs te nevienlīdzības sabiedrībā... lūk, tava padomju izglītība un tās augļi.

  5
 13. Par to stulbumu vien jātur būrī.

  5
 14. i

  Tā degradācija sākas akurāt padomju sistemā.Zuda gimenes vērtības-cilvēki dzīvoja kopmītnēs (vienā istabā pat 2 gimenes),bērni no 2 mēnesiem silītē, no 2 gadiem bērnudāržā, pēc tam skolā( interntskolā valsts apgādībā), tad armijā....begās kapsētā. Visu laiku kolektīvā, kur visu nosaka priekšnieks, pašam nav jādomā.Viss jau sākas pamazām un nemanāmi.Sekas jūt pēc gadiem, tad ir par vēlu un neiespējami ko mainīt.

  3
 15. .

  man vīrs teica,ja manu meitu izvarotu,es viņu pa klusam likvidētu,es viņam piekritu,jo laikam pati to izdarītu

  27
 16. A

  Nu gluži kā filmā "Vorošilovskij strelok" tur opis pa vienam vien mazmeitas izvarotājus apšāva.

  7
 17. c

  Kuli nost un - suņiem, ja protams ēd!

  5
 18. Nu, tad tagad pa pilnu programmu, citiem par biedinājumu.

  21
 19. j

  TVNET sēkojiet šim līdzi un turpiniet ziņot, lai nepazūd no publikas un līdz ar to nelieši saņem savu sodu! Latvijā diemžēl visas lietas, kas nav mediju uzraudzībā riskē beigties ar neko ...

  33
 20. S

  Papa, ona sama padala na menja, spasi menja!!!

  6
 21. d

  man sirds sāp,ka viņi vienk tagad sēdēs uz nodokļu naudas, vajag viņiem likt strādāt nevis tagad uz valsts rēķina dzīvot!!

  19
 22. P

  NEUZTRAUCIES , SADIEM IZVAROTAJIEM , CIETUMA BUS CAURAM NAKTIM JARUKA MELNAS MIESAS , ISTENIBA ZEL SO PUISU , PASI SEV SAGANDEJA VISU ATLIKUSO DZIVI . TIK DAUDZ MEITENU UN SIEVIESU KAS DOD PAT BEZ MAKSAS. VIENIGI VINUS VAR GLABT , BIEZS MAKS , VAI KADS AUGSTU ESOS RADINIEKS , JA TADI NAV .TAD DABUS RAUTIES MELNAS MIESAS PA CIETUMU , NAKTIS.

  25
 23. iconKasiic Yohohoo ddd2017. g. 17. februārī 17:40

  Pilniibaa piekriitu! Sen bija laiks atveert darba nometnes lai pashi sev un beernudaarziem,skolaam slimniicaam audzee paartiku vai razjo meebeles(skolas solus,kreeslus)...bet tad jau nevarees nosleegt fiktiivu liigumu par sho lietu iegaadi ar kaada rada firmu!!!

  34
 24. U

  Kāpēc viņus nevar nodarbināt ceļu būvē, jeb celtniecībā? Izsludina konkursu ceļu būvei un viena no valsts prasībām būtu obligāta ieslodzīto iesaiste objektu būvē. Firma varētu ieslodzītiem algu nemaksāt, bet attiecīgi tiktu samazināts valsts maksājums uzņēmumam par objektā veikto ieslodzīto darbu. Algām nevajadzētu būt lielām, lai uzņēmums būtu ieinteresēts, bet tādām, lai ieslodzītie varētu nopelnīt sev pārtiku, apmaksāt drēbes, iepirkties veikalā. Ieguvums būtu arī iegūtās profesijas iemaņas un spēja adaptēties dzīvei brīvībā.

  3
  Parādīt vēl 2 atbildes

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi