Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā atklāta iespaidīga kandžas ražotne; vainīgais apcietināts

Foto: Valsts policija

14.jūnijā Jūrmalas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Ķemeros no kādas ēkas izplatoties kodīga smaka, kas, iespējams, varētu liecināt par alkoholisko dzērienu ražotni.

Ap pulksten 13.30 norādītajā adresē ieradās Jūrmalas pašvaldības policija, kas konstatēja, ka ēkā atrodas plastmasas mucas ar aizdomīgu šķidrumu, kas varētu būt nelegālas izcelsmes alkohols. Uz notikuma vietu nekavējoties devās arī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa likumsargi.

Valsts policija konkrētajā ēkā veica sankcionēto kratīšanu, kuras laikā tika izņemti ap 3000 litru brāgas, ap 100 litru kandžas, 32 maisi brāgas gatavošanai paredzētā sausā maisījuma, kā arī dažāda veida tvertnes un alkoholisko dzērienu ražošanas iekārta.

Vīrietis, kurš nodarbojas ar šo nelegālo rūpalu, nekavējoties tika aizturēts.

FOTO: Valsts policija

1976.gadā dzimušais vīrietis atzina, ka šķidrums, kas glabājas mucās, ir tā saucamā kandža, bet tā netiekot ražota tirdzniecībai. Jāpiemin, ka aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo tika sākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu vai glabāšanu, ja tā veikta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

16.jūnijā aizturētajam vīrietim tika piemērots apcietinājums.

1 Komentārs