Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Mariss Andersons
30 oktobrī, 09:10
Nu beidziet ākstīties. Pat kaķim skaidrs ka problēma ir tajā ka e-sistēmas ieviešana paplašinātu un paātrinātu informācijas apriti, bet tas savukārt ļoti apgrūtina, vajadzības gadījumā, piesegt attiecīgu personu vai informāciju par to, ko pašreiz, šaurā lokā ir izdarīt daudz ērtāk. Var teikt ka tas ir kā tāds lokāls internets attiecīgajām iestādēm, no kura būs grūti likvidēt tajā nokļuvušus faktus un informāciju, neatsājot neatstājot par to nekādas pēdas. Vienkāršāk sakot, pašiem kretīniem būs grūtāk kontrolēt vai kāds jaunpienācējs nav kko uzracis.
ViktorsKrickis
30 oktobrī, 09:10
Kāda tur "greizsirdība", Krustēvs neatļāva.
Mihails Fedulovs (MIHA)
30 oktobrī, 08:10
"Aplēsts, ka tā izmaksātu apmēram 12 miljonus eiro." ??? !!!!! 12 miljonus izmaksā parasta meklētājprogramma datubāzē kurā katrs ierēdnis padara publiski pieejamu informāciju citiem ierēdņiem? Tādu programmu pat 1 kursa students pa stipendiju iztaisītu, jo nekas jauns nav jāizgudro, šo programmu pirmkodi ir pieejamas par brīvu jebkuram, programmētājam vajag tik salikt pa plauktiņiem un izveidot dizainu
Juris Millers
30 oktobrī, 06:10
tas būtu milzīgs traucēklis noziedznieku izdarīto noziegumu slēpšanai , pr ko var labi nopelnīt , itsevišķi muusu nemākuligo un stulbo izmeklētāju un policistu saimē.
© TVNET. Visas tiesības paturētas