Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Andris Runcis
4 novembrī, 15:11
Pēc šī raksta izlasīšanas, "dont anderstendings" iestājās arī man. Visdrīzāk, runa ir par to, ka tie laikrāži ir parādījušies ar tjūningu-tas mehāniski iet uz priekšu, tādējādi mainās laiks, kad transporta līdzeklis ir apstājies. Raksta autors varēja papūlēties uzrakstīt sakarīgāk.
Aivars Znotins
4 novembrī, 04:11
Patiešām kaut kāds " SVIESTS" ! Man automašīnā nedrīkstēs atrasties pulkstenis??? Taisni otrādi - kad es zvanīju uz stāvvietā pie veikala MAXIMA uzrādīto telefona numuru un jautāju -kā lai uzrādu apstāšanās sākuma laiku,ja man nav ne papīra,ne zīmuļa vai attiecīga rakstāmā,man paskaidroja,ka tā neesot viņu darīšana un pat nosauca kaut kādu tur likuma punkta pantu,kas esot ceļu satiksmes noteikumos,ka man jāuzrāda šis laiks un tam jābūt redzamam uz automašīnas iekšējā paneļa... tātad ,ko te tie policisti grib??? KO MAN TE PIESPIEDĪS-DIKTĒS PIRKT un uzstādīt??? KO te taisās LOBĒT??? Atkal kaut kādu biznesmeni,kas nu ražos speciālus laika uzstādīšanas NEMEHĀNISKUS pulksteņus ??? Jāaka atkal tas slavenais teiciens - KAS NOTIEK LATVIJĀ ???
Elvis Vimba
3 novembrī, 19:11
Bet tur taču skaidri ir rakstīts, ka tas ir ierašanās laiks! Tā nav nihilistiska ierīce. Tas ir veids kā informēt kārtībsargus, par to, cik ilgi auto atrodas stāvvietā. Piemēram, Vācijā mēs šādus izmantojam visur un vienmēr, un nekad nav bijušas problēmas.
Povi Rinder
3 novembrī, 16:11
Ja kas, tie elektriskie "pulksteņi" parasti ir legāli un domāti nevis čakarēšanai, bet ērtumam- uzstāda pareizu laiku un braukā, ja jāapstājās nospiež stop un pulkstenis pats apstāsies. Kad atnak atpakaļ, nospiež start un pulkstenis uzstādās uz korektu laiku.
Reinis Kukuls
3 novembrī, 15:11
''Tiek pieķerti''. Nu, un? Policists visu dienu gaidīs vadītāju, lai izteiktu mutisku brīdinājumu bez juridiska spēka? Pirmkārt, nekur likumā nav aizliegts šādus pulksteņus izmantot, otrkārt, bez iespējas iekļūt mašīnā (kas likumsargam nav atļauts), nekas nav pierādāms, jo no augšas, cauri vējstiklam, pulkstenis izskatās tieši tā pat. Attiecīgi, ja likumsargs izdomās auto uzlikt sodu, fotografijās, kas izmantojamas kā pierādījums protokolam, būs skaidri redzams, ka stāvvietas laika limits nav pārsniegts, ka vējstiklā ir skaidri redzami norādīts stāvēšanas laiks un ka uzlikt sodu nav bijis pamata. Tas ka likumsargam no ārpuses izskatās, ka pulkstenis ir mehanizēts, nav pierādāms. Varbūt labāk būtu iekasēt samērīgākus stāvvietu tarifus, nevis Rīgas centrā ieviest 5eur/h maksu+pacelt sab. transporta cenas līdz vienām no augstākajām pasaulē, un tad brīnīties, ka cilvēki meklē veidus, kā neiztērēt desmito daļu mēnešalgas, ja vēlas centrā aiziet uz kino, iepirkties vai, bļāviens, ar auto doties uz darbavietu. Mēģinām veicināt sabiedriskā transporta izmantošanu? Tā paša, kurš ir pārbāzts un dārgāks par taksometriem?
© TVNET. Visas tiesības paturētas