Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Gundars Delveris
20 novembrī, 18:11
ja runaja pa telefonu, liels noziegums, bet ja zog miljonus no valsts, tas ir nesodams, jo gadiem jamekle pieradijumi. Un tas, kas filmeja ir varonis, ja policiste runaja dienesta vajadzibas un sanema zvanu par noziegumu, tas pienemums tikai.Varbut atvainojies policistei,policija pilsonus aizsarga,bet te nofilmet un publiski apvainot.
Mareks Bošs
14 novembrī, 20:11
Un?? Runāja pa telefonu,un kas no tā?? Bet kad Jūs mudaki pie gājēju pārejas cilvēkus ar pat mirgojošajiem atstarotajiem neredzat,tas nav nekas ko??Brīžiem gribas kādam akmeni logā ielaist...Tā kā ,beidzat dirst par vienu mentu,labāk analizējiet savu uzvedību uz ceļa,brauciet ar abām rokām uz stūres,beidziet paijāt savus telefonus,un neapdirsiet mentus paši neesat labāki! TV Net žetons, ļoti sensacionāls raksts!! Uzrakstiet taču vienreiz par pašu pārkāpumiem,tad būs ko apspriest!!!
Juris Millers
14 novembrī, 13:11
tagad gan autiņos saliek videonovērošanas kameras un braucot visus sū*us var filmēt , tāka nevajag aptirst to kurš nostučīja menteni
Rita Svikša
14 novembrī, 12:11
Beidziet par policijas darbiniekiem antirakstus publicēt, paši uz sevi paskatāmies! Pa telefonu runājam vadot auto, ceļazīmes neievērojam, ātrumu pārsniedzam utt.. Tas nekas, ka viņš ir policists, pirmkārt, viņš ir cilvēks, kurš strādā darbu, bet pateicoties šitādiem antipublikācijām Latvijā visi būs ar izplestiem pirkstiem un valdīs džungļu likumi!
K
K Nus
14 novembrī, 09:11
Piekrītu, ka VP darbiniece jāsoda normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā, BET mani interesē arī cits apstāklis. Kā filmētāja (izskatās autovadītāja) veica filmēšanu? Ņemot vērā, ka VP auto atradās kreisajā pusē filmētājam, tad sanāk, ka viņa arī atradās pie stūres un braucot uz priekšu bija novērsusi skatu no ceļa un pievērsusies filmēšanai pa kreisi. Manuprāt, ja arī tas nebija mobilais telefons, tad fimētāja rupji apdraudēja satiksmes drošību. Ja nekļūdos, tad sodīt vajadzētu arī viņu, ja izejam uz principu - Viens Likums Viena Taisnība Viesiem. P.S. Protams 100% nevaru pateikt, ka filmēja autovadītāja nevis pasažieris, bet tā tiešām izskatās.
© TVNET. Visas tiesības paturētas