Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Nacionālistu pārstāvji pie Uzvaras pieminekļa noliks dzeloņdrāšu vainagu

Politiskās partijas "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" līdzpriekšsēdētājs Viktors Birze gatavojas šodien plkst.12.30 "individuālā kārtā" nolikt dzeloņdrāšu vainagu sēru noformējumā pie Uzvaras pieminekļa.

Kā sacīja Birze, vainags būšot veltīts padomju okupācijas varas noslepkavoto un represēto cilvēku piemiņai. Paša gājiena mērķis būšot apliecināt sabiedrībai, ka 9.maijs Latvijā nav viennozīmīgi uztverta diena, bet "sabiedrības vairākumam saistās ar postu, masveidīgu teroru, slepkavībām un nacionālo apspiestību piecdesmit gadu garumā".

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldība nolēma atļaut pieteiktos 9.maija pasākumus Pārdaugavā, Uzvaras parkā, bet nolēma aizliegt biedrības "Rodina" pieteikto gājienu no Strēlnieku laukuma līdz Uzvaras piemineklim. Aizliegums tika pārsūdzēts Administratīvajā rajona tiesā, kura gājienu atļāva rīkot.

9.maijā Rīgā plānoti arī citi pasākumi. Pašvaldība devusi atļauju no plkst.10 līdz plkst.23 rīkot biedrības "9.maijs.lv" pieteikto "Fašisma sagrāves dienai veltīto svētku koncertu" Uzvaras parkā.

20 Komentāri