Šmits skolās grib ieviest ģimenes mācību


TVNET

09:57, 28. janvārī, 2010

Latvijas kristīgo konfesiju pārstāvji, neapmierināti ar sliktiem tikumiem mūsdienu savstarpējās attiecībās, plāno iesniegt jaunus izglītības programmu papildinājumus. Viens no tiem ir ģimenes mācība, otrs — pagarināt kristīgās mācības priekšmetu no 4. līdz 6. klasei, raksta laikraksts "Diena".


"Aptuveni puse no visām laulībām tiek šķirtas, mums ir daudz vientuļo māmiņu, daudzi bērni regulāri tiek atstāti bez uzraudzības vai pamesti vispār," argumentējot ģimenes mācības nepieciešamību, norāda Rīgas domes deputāts, kristīgo draudžu kolēģijas darba grupas vadītājs Jānis Šmits.

Viņš laikrakstam skaidroja, ka vairākkārt saņemtas sūdzības no vecākiem, ka skolās bērni nereti tiek mudināti uz agrīnu dzimumdzīvi.

Šo iniciatīvu atbalsta arī  kardināls Jānis Pujats. Izglītības ministrijas nostāja pagaidām nav zināma.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Rakstu grupas